Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 honapos a babam, csaszarral...

3 honapos a babam, csaszarral szuletett. Hogy vedekezzunk? A parom annyira fel egy ujabb terhessegtol, hogy azt mondja ovszer nem eleg, szedjek tablettat is. Viszont amig szoptatok ( remelem meg sokaig ) nem akarok. Igy viszont semmi szex.

Figyelt kérdés
Felek, hogy ramegy a kapcsolat. Mit ajanlotok ?
2015. okt. 3. 01:28
1 2
 1/19 anonim válasza:
20%
Mi az, hogy annyira fél? Szóval ez véletlen volt? Próbáljátok meg, hogy időben kihúzza, mielőtt elmenne. Az a legegyszerűbb. Mondjuk az nem 100%-ig biztonságos. Meg ha óvszert húz, akkor elég kicsi az esélye, hogy teherbe ess. Szóval szerintem az óvszer elég.
2015. okt. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Van olyan gyógyszer, ami szoptatás alatt is szedhető. Lehet spirallal is védekezni
2015. okt. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
stabil egy "kapcsolat" lehet. az ovszer boven elegendo, biztos hogy nem szoptatnek fogamzasgatloval. akkor inkabb adj neki tapszert.
2015. okt. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
A párod mitől fél?? De kefélni azt szeretne,mi?
2015. okt. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Az óvszer az egyik legbiztonságosabb védekezési mód, ha ő ebben se bízik, akkor tartóztassa meg magát, akkor tuti nem leszel terhes.

Nagyon-nagyon sok gumihasználat volt már az életem során, mondhatni rengeteg, mert csak egy időben szedtem fog. gátlót (amit egyébként szülés után már nem is bírtam szedni, mert teljesen kikészítette a szervezetemet), de soha egyetlen egy se szakadt ki!

2015. okt. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Van szoptatás alatt szedhető fogamzásgátló, illetve maga a szoptatás is egyfajta természetes fogamzásgátló (de önmagában nem elég!!!). Az óvszert kiegészíteni (amit amúgy nem kell), viszont tökéletes.
2015. okt. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

oszintén nem értem, hogy ez egy nonél, aki már szult miért kérdés..


"Mirena, méhen belüli fogamzásgátlás ... A hormon összetétele olyan, hogy a szoptatás alatt is lehet alkalmazni" - jelenleg ez a legbiztonságosabb modja a fogamzásgátlásnak.

2015. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha csak ezen az oldalon olvasgatsz egy kicsit, megdöbbensz, hogy hányan estek már teherbe gyógyszer vagy éppen spirál mellett. Ha rendeltetésszerűen használjátok az óvszert (az aktus elejétől, majd a végén ellenőrzitek, hogy nem szakadt-e), akkor nem izgulnék a helyetekben. Én sem szedtem gyógyszert a szoptatás alatt, de 6 héttel a császár után már újra házaséletet éltünk.
2015. okt. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha végig fent van az óvszer és nem lyukad ki, amit ellenőrizni kell, akkor nem lehet mellette teherbeesni, hiszen fizikai az akadály. Azon nem tudnak át teleportálni a spermiumok bakker. Nem elég biztonságos? Ezt nem tudom értelmezni, soha nem értettem. Akkor.nem biztonságos, ha nincs végig használva, hanem van pár tifi-töfi nélküle, meg elszakad, de nem foglalkoznak vele, vagy ahogy egy fiatal pár használta a középiskolánkban, hogy levágták az ondótartályt, mert zavarta őket, ilyen esetekben persze nem véd, de amúgy 100%. De van szoptatás alatt szedhető fogamzásgátló, felrakató spirál, de én egyikben sem bízok annyira mint az óvszerben. Az kézzel fogható védelmet jelent. Egyébként ha ennyire fél, akkor használjatok spermiumölő óvszert, vagy valami pharmatex terméket az óvszer mellé. A mi fiunk is véletlen gyerek (nem húztunk egyszer gumit, én ezt beismerem), így bennünk is volt félsz, de az óvszerben bízunk. Éveken át nem volt vele gond, akkor sem lett volna, ha használtunk volna. De ugye én is mondhatnam, hogy de hát mi használtunk, csak valahogy átjutott rajta egy sperma és akkor kapásból menne a mantra, hogy tessék az óvszer sem.biztonságos, de én bevallom, hogy nem védekezés mellett lettem terhes.
2015. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mi 11 hónapja óvszert használunk, jelentem, semmi gond nincs vele. Szerintem a férjednek nem a biztonsággal van a baja, de ez legyen az ő gondja...
2015. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!