Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá őket a kiskutyára?

Hogy vegyem rá őket a kiskutyára?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnèk egy kis testű kutyust, akit lakásban tartanánk, de a szüleimnek nem tetszik az ötlet. Nem egy háziállatunk volt már ès mindről tudtam gondoskodni. Kutya is. 16 vagyok biztos vagyok benne, hogy tudnék róla gondoskodni. De mégis mivel tudnám őket rávenni? A segítséget megköszönném!:)

2015. dec. 16. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Milyen fajtára gondoltál? Esetleg keverékre? [ bár ott nem tudhatod biztosra, hogy kicsi lesz-e ]

Mondd meg nekik, hogy ezt szeretnéd Karácsonyra, és fizetnél is belőle, ha nekik drága. Mondd el nekik azt, amit ide leírtál, volt már háziállat, arról is tudtál gondoskodni, erről is tudni fogsz majd.

És igérd meg nekik, hogy mindig takarítani fogod, és nem fogod engedni, hogy büdi legyen a házban a pisitől/kakitól, mikor még pici a kutyus c: Érdemes kiszoktatni az udvarra, ha kertes hzban laktok, hogy ott végezze el a dolgát, de kistestű kutyáknak a benti alom is megfelelő. Csak legyen kéznél illatosító ;D

2015. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És ha mondjuk továbbtanulsz, elköltözöl akkor is fogsz tudni gondoskodni róla, vagy a szüleidre marad?
2015. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lizee-Jana ***** válasza:

Én is megküzdöttem már ezzel a problémával, csak tengerimalacokért. Én 14 vagyok, és azzal vettem rá őket hogy mindig segítettem, tanultam mint örült. Néha megkérdeztem magam miért is csinálom ezt, de megérte! Most már van 2 tengerimalacom a Jana és az Anje, nemsokára még több is lesz. Ha megérdemled, akkor meg kapod, tapasztalat! :)

Sok sikert! :) ;)

Majd kérlek írd meg hogy alakult! :D

2015. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha volt már kutyátok, most mi az indok, amiért nem engedik?
2015. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy kutya 15 evet is elhet. Ha te 16 vagy akkor 31 eves korodig fogod hurcolni magaddal barhova is mennel? Foiskolaba, koleszbe, munkahelyre, a jovendobeli feleseged hazaba, a kozos hazatokba ?
2015. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tacskora gondoltam, torpere vagy kaninchenre es mindenkepp rovid szorure. Es igen a tovabbtanulasnal mindenkepp magammal szeretnem vinni, es remelem lesz ra lehetosegem. Fokepp azert nem engedik mert, hogy a lakasba tartanank inkabb. A szagtol es szoroktol nem akarjak szerintem..
2015. dec. 16. 16:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Rovid szoru kutya a legrosszabb benti kutyanak ! A rovid szoru cserelei a szoret, rengeted elhull.

A legjobb panelbe peldaul a Bichon fajta valtozatai, Havanese, Maltese, Bolognese, Bolonka Franzuska. A Bichon meg kulonben is nagyon tiszta allat, nem piszkol be (persze ha kiviszed naponta 3 szor)

2015. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2015. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nem egy háziállatunk volt már ès mindről tudtam gondoskodni. Kutya is."


Mi is történt az előző kutyával és a többi állattal?

2015. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A volt kutyank a tavasszal ment el..

A hugomnak van egy horcsoge es nekem is volt egy evvel ezelott.

2015. dec. 16. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!