Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Babavárás-francia buldog? Van...

Babavárás-francia buldog? Van egy 4éves kan kutyusunk. Születése óta a páromékkal él, felengedik az ágyra, ott alhat velük stb. mióta megtudtam, hogy babát várok én nem engedem ide mellénk.

Figyelt kérdés
Nem bolhás,be van oltva,nem járkál ki,csak mi hordjuk le,de hullik a szőre. én is nagyon szeretem, szoktam babusgatni,de most akkor mit tegyek?Hagyjam őt vagy ne is érjek hozzá? 10h.km.

2015. dec. 17. 10:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Gondolj bele, hogy a gyermeked mászik majd a szőnyegen, összenyalogat mindent, ugyanott, ahol egy kutya is él. Semmi helye a gyerek mellett!
2015. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

látom lelki szemeimmel, ahogy a baba végignyalja a padlót :)

hány gyerek nőtt fel kutya mellett, mégis, semmi bajuk

2015. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Látszik nincs gyereked(vagy ha van is, a kutyát jobban szerete). Beteg világ ez sajnos.
2015. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

beteg vagy te, ha nem tudod helyén kezelni a dolgokat

csak sajnálni tudlak, hogy ilyen korlátolt vagy

2015. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 1éves lányom. A páromnak meg egy 5éves. Van egy Argentin Dogunk meg egy Boszton Terrierünk. Soha nem volt velük gond mert a kutya mellett játszottak.

Ahogy a váloszod nézem még a széltöl is félted a gyereked!

2015. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!