Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ideiglenesen, pár hónap,...

Ideiglenesen, pár hónap, esetleg egy évre, el lehet valahol helyezni két kutyát? Nem ketrecben tartva?

Figyelt kérdés
Sajnos kénytelen vagyok külföldre menni, ha egyről a kettőre akarok jutni, és nem úgy tűnik, hogy amíg lábra állok kint, addig lenne valaki aki vigyáz a kutyákra. Anyukám 12 órákat dolgozik, és hiába imádja őket tiszta szívből,de sétáltatni se tudná őket,se eleget foglalkozni velük, az meg úgy nem élet egy beagle és egy félbeagle számára (igaz, kertes házban lakunk). Van ilyenre lehetőség? Panziók? Csak addig, amíg képbe nem jövök odakint, utána jöhetnének utánam bár kint nehezebb lakást találni kutyával mint itt, de inkább lakok velük egy bogárlepte lyukban, mint nélkülük)

2015. dec. 20. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz ha oda ajándékozod vkinek őket.


Egy ismerősöm panzióztat és költözés miatt már 4 hete ott a kutya nála ,pár napja voltak meglátogatni,kutya nem nagyon örült nekik.Elvileg még 2 hétig lesz ott. Ismim mondta,hogy átlagosan a kutyák 2-3 hét alatt van amelyik egy hét alatt hozzá szokik az új helyhez,környezethez és nem hiányzik a régi. A kutyák a jelenben élnek.

Van amelyik könnyen túl teszi magát van amelyiknek több idő.


Ha csak nem tudod egy családtagnál,barátnál,rokonnál elhelyezni őket. Akkor szerintem ajándékozd el. fél-1- év után már nem fognak megismerni sem,szerintem.


A panzióztatás meg drága,bár ha nem probléma.A másik gond,hogy vki meghallja,hogy te hónapokra vagy 1 évre ott hagynád a kutyát,szerintem nem vállalja el. Ismerősömnek is elég necces,hogy nem fogják e nála hagyni a mostani kutyust a 4 hétben 1x hívták akkor is azért,hogy maradhatna e még a kutya és egyszer jöttek meglátogatni,hogy a plusz két hetet kifizessék .Különösebben nem izgatja őket mivan a kutyával.


Aki tisztességesen eltudná látni a kutyát max egy ismerős,rokon,családtag.

2015. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem minden kutya szokik hozzá, azért azt is tegyük hozzá!
2015. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak már olyan kutyapanziók is, ahol minden nap nagy erdei sétára viszik a kutyákat, és ezt dokumentálják is. Viszont sejtem, hogy ezek tényleg horror árban mozoghatnak éves szinten. Kettő ilyesmit ismerek, privátban leírom, ha kell.
2015. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ! Maradnak a családnál, és remélem nem híznak el nagyon a kevés sétától majd. De így legalább tuti kapnak simogatást, meg azért figyelmet is. Kicsit kevesebb játék és séta lesz,de legalább megszokott család.
2016. febr. 17. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!