Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az a helyzet hogy vettem egy...

Haszi kérdése:

Az a helyzet hogy vettem egy 125 ccm-es motort és akitől vettem és az előtti tulaja nem íratta át és ideiglenesen kivonták a forgalomból, ilyenkor ha a 6 hónap lejár akkor átírathatom a nevemre vagy szerezzek adásvételiket?

Figyelt kérdés
akinek még a nevén van a forgalmi vele beszéltem és mondta hogy ő mikor eladta ő akkor leadta az adásvételit és jött neki értesítő hogy aki tőle megvette nem íratta át. és mondta hogy ad majd nekem igazolást arról hogy ő eladta.

2012. jún. 29. 02:23
 1/1 anonim válasza:
Menj be az okmányirodába, ott biztos választ adnak rá! Csak azért mondom mert félévenként változtatják a törvényeket, és nem 100% hogy fog valaki hiteles választ adni.
2012. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!