Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatmenhelyen milyen táppal...

Állatmenhelyen milyen táppal etetnek? Úgy értem márkára.

Figyelt kérdés
Szeretnék vinni egy nagy zsák kutyakaját, de nincs pénzem Acana, meg ilyen kaliberű tápokra, viszont letolást sem szeretnék kapni, hogy milyen sz*r minőségűt vittem. Ők mivel etetnek? Tudom, hogy kevés pénzük van, de hátha pont azon vannak, hogyha másra nem, akkor legalább jó minőségű kaját adjanak a kutyáknak. Nem tudjátok?
2010. márc. 24. 13:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

amire van pénzük. vidd nyugodtan amit tudsz. örülni fognak neki.

rendes tőled, hogy segítesz!


írd meg kérlek majd, hogy melyik menhelyhez mentél és milyen reakció volt kérlek. köszi.

2010. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Akiteki ***** válasza:
66%
Amit éppen kapnak. Örülni fognak a pedigreenek is, vidd nyugodtan. De fel is hívhatod és megkérdezheted őket, akinek szánod. Biztos, hogy azt fogják mondani, hogy bárminek örülnek.
2010. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Megnyugatattok, köszönöm! Annyival jobban érezném magam, ha segíthetnék. Amúgy tiszta tehetetlennek érzem magam a sok kutyus miatt, de ez kompromisszumos megoldásnak tűnik (ha már befogadni nem is tudom őket :))

És majd visszaírok ha megvolt, de ez valószínű csak hétvégén, vagy utána lesz!

2010. márc. 24. 14:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi macskuszoknak vittünk cat chowot. Kb. ugyanolyan árban van, mint a többi mindenféle, csak azért kicsit jobb. De amúgy örülnek mindenfélének.
2010. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
ha van fölösleges pokrócod vagy ilyesmi, akkor vihetsz azt is, az se árt.
2010. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Pokróc? Körbenézek, szerinem biztos van még, a nagyitól megmaradt :)
2010. márc. 24. 14:07
 7/18 Akiteki ***** válasza:
100%
Ócska lábas etető-itatóedénynek, ilyeneket is szoktak kérni.
2010. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek örülnek, amit kapnak. A gyengébb minőségűt odaadják az erősebb kutyáknak, a jobbakat pedig a betegeknek és öregeknek. Takarónak, törülközőknek is örülnek. Nagyon rendes vagy és ez a legjobb módja a segítségnek, ha valaki nem tud örökbe fogadni.
2010. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm. Aranyosak vagytok! :)
2010. márc. 24. 14:17
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rendes tőled, hogy segítesz nekik! :)

Én is csak, azt tudom mondani, hogy bárminek örülnek.

A szándék a lényeg! ;)

2010. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!