Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadtam egy kutyát...

Örökbefogadtam egy kutyát menhelyről. Ez a szőrön normális?

Figyelt kérdés
Szuka kutya, nincs még ivartalanítva, a szőre a nemi szerve körül, a szája alatt közvetlen, a mancsai között vörös nagyon (a bőr nem). Ez miért van? A nyál fogja meg? Normális ez a pirosság? Hogyan lehet megszüntetni?
2015. dec. 26. 21:04
 1/6 anonim válasza:
0%

Ez egy olyan kérdés:

Miért barna a hajad?

2015. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Szerintem normáls.

Valószínűleg az örökbe fogadott kutyus egy keverék.... Lehet a családja valamelyik tagja volt vöröske.

De a biztonság kedvéért vidd el doktorhoz, nehogy baj legyen!

2015. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hófehér bundájú a kutya... Kuvasz keverék. Orvos nem akar foglalkozni vele, azt mondta, hogy mossam szájvízzel az segít (hát már vagy 2 hónapja mosom naponta neki de semmi haszna...)
2015. dec. 26. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vakarja, nem irritált a bőre ott, nem büdös, akkor valószínűleg ilyen a szőre. Amikor elhoztad, már akkor is ilyen volt? Elvileg betegen nem adhatnak ki kutyát anélkül, hogy szólnának róla.
2015. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első benyomásra allergiát mondanék, de ha nem vakarózik, akkor csak vörösen színezett a szőre.

Az én kutyáimnak is pirosas a lábujjai között a szőr, pedig kicsinek hófehér volt. Valószínű, hogy a szennyeződéstől ilyen, amit nem lehet kimosni, hiszen a mancsain jár, folyton piszkolódik. A szukámnak egyébként ugyanígy pirosas a nemi szerve körül, ő is ivaros, látszik nem kicsit, pedig ott feketés a kutya.

Ha nem mutat allergiára tüneteket, akkor semmi baj, ilyen a szőre.

2015. dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, a fehér szőrűeknél ez egy természetes sárgulási folyamat, lehet kapni fehérítő sampont, krémet, folyadékot. Keress rá a neten :)
2015. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!