Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyukámat...

Hogyan vegyem rá anyukámat hogy legyen egy kutyám?

Figyelt kérdés

Régebben volt már egy kutyám felelősségteljesen gondoztam reggel kivittem sétálni suli után is és este is az ídőm nagy részét vele töltöttem én fizettem a kutyatápot rendesen gondoskodtam róla de mivel nagyon idős volt már elpusztult most úgy gondolom hogy továbbléptem és képesvagyok rá egy családi házban lakunk és apukám benne lenne csak,anya nem😨 12 éves vagyok. Köszönöm a válaszokat.


Ui.:Egy menhelyik kiskutyát szeretnék😊


2015. dec. 29. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Először is mi az oka hogy nem engedni, mit szokott rá mondani?


Amúgy 12 év alatt nem hiszem, hogy te fizettél volna bármit is, mert azt a pénzt nem te keresed, hanem vagy a szüleid vagy a rokonok. Nem lehet hogy anyagilag most nem fér bele egy kutya?

2015. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindíg azt mondja hogy majd Megbeszéljük aztán elfelejti az egészet a suliban vot adventi sütivásár az én osztályom árult és az osztályfőnök mindenkinek adott egy ezrest, multkor találtam egy 500-t a Földön és még az osztálykirándulásról megmaradt pénz is az enyém maradhatott, anya nem mondott olyat hogy bármi gond is lenne az anyagi helyzetünkkel.
2015. dec. 29. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos, először is meg kéne tudnod anyukádtól, mi az oka, hogy nem szeretné.

Fizetni nyilván neki kellene, neked nincsen (nem is lehet) még havi fix bevételed. Egy kutyus havi 10-15 ezer Ft-ba belekerül, plusz ha beteg, akkor ehhez jön az állatorvosi költség, ami nagyon sok is lehet.

Attól, mert anyukád nem mondja, még lehet, hogy megterhelő lenne ez a családnak.

Próbálj komoly "felnőtt módjára" :) beszélgetni vele, hogy mi az oka, amiért nem szeretné.

2015. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!