Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Kutyaimádó11 kérdése:

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy legyen kutyám?

Figyelt kérdés

Tudjátok meg, hogy az én anyukám nem piskóta!!!A legszívfacsaróbb, a legengedelmesebb, és a legpraktikusabb trükköket is próbáltam, deőt nem könnyű rávenni!!!


Információk:-keretsházban élünk

-11éves múltam

- szerintem sokat tudok róluk

-van időm rá suli után

- csak 2 hetente hétvégére megyek el apukám-

hoz de...

- ...itthonmarad anyukám

-kutyatéren bármit megtenékk!!


(MÉG A NYARALÁSAIMRÓL, MEG SÍTÁBORRÓL IS LEMONDANÉK)



-.............



Szóval, ha segítesz előrehaladni az ügyben,ünnepélyesen kijelentem,hogy egy ISTEN VAGY!!!!



#állat-kutya
2015. dec. 29. 00:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

".itthonmarad anyukám " csak ő lehet nem akar a kutyával foglalkozni


és tudja, hogy ugyse foglalkoznál vele egy idő után, mert cuki, aranyos, puha, stb... de egy idő után megunnád

2015. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%

most még lehet azt mondod, hogy lemondasz a nyaralásról, de ha azt mondják, hogy ide és ide mennenek, akkor meg inkább menél nyaralni.


és az is lehet, hogy nem engedhetitek meg magatoknak.


milyen kutyát akarsz?

2015. dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nagyjából mindegy a fajta, csak ne legyen se túl szobakutya.és se túl mozgékony,de már egy millió tesztet töltöttem ki, és szimpik a kutyusok:



És NEM, NEM fogom megunni,mert iszonyúan boldogvagyok,ha egy kutya közelében vagyok!!!!



Előre is köszi mindent!!!!!!

2015. dec. 29. 00:40
 4/25 anonim ***** válasza:
44%

Sehogy! Gyereknek nem veszünk kutyát! Egy kutya jó esetbe nem 5évre lesz az ember társa! Te egy kutya élet ciklusa alatt minimum kétszer fogsz iskolát váltani! Érettségi, tovább tanulás, ezek lehet hogy más városban! Most abban az időszakban vagy amikor ráérsz! Nah ez el fog múlni.

A kutyával való foglalkozás nem csak a suli utáni dolgokból áll!

Édesanyád lehet nem akarja orvoshoz hordani, kozmetikába vinni, vagy csak egyszerűen oltásokra, valamint két hetente mégis csak rá maradna amit szintén nem szeretne!


Akkor akarj kutyát ha tényleg 100%osan tudod biztosítani neki a feltételeket! Jelen állásban még az 50% is jó indulatú!

2015. dec. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

11 évesen miért vagy fent ilyenkor? :D

Szerintem is túl kicsi vagy még egy kutyához, (ez a fogalmazásodból is látszik) hogy felelősségteljes falkavezér legyél. De azt nem vonom kétségbe, hogy imádod a kutyákat. Egy napon biztos jó gazdi leszel, de ezt most még szerintem nem kéne erőltetni.

2015. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
"anya legyél a kutyám pls"
2015. dec. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Élvezd a nyaralásaidat és a sítábort. Meg lehet anyukád azért nem szeretne bele menni, mert egy kutya tartása elég drága, és az oké hogy te valamennyire foglalkozol vele, de ha nincs anyagi háttér hozzá akkor elég nehéz dolgok ezek.
2015. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!Már negyed istenek vagytok ! Lehet hogy még várok egy kicsit,de én nem az a megfontolatlan fajta vagyok!!!!!!!!!!

Ezt nem holmi mesékből szedtem:

DE ÉN ERRE SZÜLETTEM!KUTYA!KUTYA!-NAGYON,DE NAGYON VÁROM AZT A CSODÁLATOS PILLANATOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. dec. 29. 01:13
 9/25 anonim ***** válasza:

15 évesen sikerült rávenni anyát arra, hogy vegye kutyát...

Előtte volt akváriumom, törpehörcsögöm...

Amikor látta, hogy elég felelősségteljes vagyok megengedte, hogy újabb háziállatom legyen.

De addig nem.

Van valami háziállatotok?

2015. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM!!!!!!!!eZ KELLETT IDE!!!!!!!


Van a nővéremnek hala,de nekem egy hörim! Neked is passzolok 2negyed-vagyis fél-ISTENSÉGET!

2015. dec. 29. 01:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!