Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 11 éves vagyok. Szeretnék...

11 éves vagyok. Szeretnék dolgozni. Nagyon szeretem a kutyákat. Nem tudnátok ajánlani valakit, aki a XV. Kerületben lakik, és beteg, vagy nem tudja levinni a kutyáját, és segítségre van szüksége? Nekem is van 2 kiskutyám. Egy nagy, meg egy kicsi.

Figyelt kérdés
Tudom...11 évesen nem igazán lehet munkát vállalni,de mégis unatkozom,és nagyon szeretem a kutyákat.És zsebpénzt is szeretnék :)

2013. ápr. 30. 21:54
 1/6 acelsziv ***** válasza:
100%
Tiszteletre méltó, hogy már dolgozni akarsz...
2013. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg írj egy papírt erről és ragaszd ki a környéken néhány helyre (pl. Spar-okban tudom, hogy van faliújság; esetleg kérdezd meg). Hátha úgy jelentkezne valaki a környékről.
2013. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szokott lenni kutyasétáltatási lehetőség (igaz, szerintem nem pénzért) menhelyeken is. Esetleg utánanézhetnél ilyeneknek is. Talán mégis adnának neked egy kis zsebpénzt. :)
2013. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Nagyon hasznosak voltak :) A menhelyeset,majd csinálni fogom,de azért tudom,hogy nem kapok pénzt.Még régebben elterveztem...:)
2013. máj. 1. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:

szép, hogy dolgozni akarsz,

de a te tetteidért a szüleid felelnek

hogy bízhatnám rád a kutyámat, ha bajt csinál, mi lesz?

2013. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kérdező! Ha bajt csinál mi lesz?Semelyik kutya nem hülye.Megértik amit mondok.Az én nagy kutyámmal nehéz volt megbírkózni,de megcsináltam. Mostmár nagyon jó kutya.Milyen fajta kutyusról lenne szó? (Az enyém Steffordshire terrier keverék.)
2013. máj. 1. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!