Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szilveszer miatt viselkedik...

A szilveszer miatt viselkedik így?

Figyelt kérdés

A kutyam csutortok ota kedvetlen,bagyadt.Setanal lefele log a farka, kint nem labdazik illetve ismeros kutyakkal nem jatszik akikkel eddig nagyon joban volt .Enni eszik, itthon pedig vidam hozza a jatekait.Ugy viselkedik kint mint aki hulla faradt pl leul-lefekszik.

Mitol lehet ez esetleg ennyire megviselte a durrogtatas-sok ember? Olyan rossz így latni..:-( Szerintem nem beteg mert mas tunete nincs de ha egy heten belul nem javul azert lehet elviszem.


2016. jan. 2. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem neki is D-vitamin-hiánya van, mint mindenkinek ennyi napsütés nélküli nap után. Bocsi, de bemeséled magadnak, hogy csütörtök óta "beteg" (pláne, hogy csütörtökön még baromi ritka volt a durrogtatás, szerintem mindenhol, szóval max. péntek óta kéne, hogy rosszul legyen ilyen miatt, de azt is kétlem). A hülye FB-on feszt mentek ezek az idióta posztok, amik pszichésen hatottak rád (és sok más emberre is) és már a falra fested az ördögöt. Még egyszer írom: D-vitamin-hiány!
2016. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Es akkor mit adtal neki? Hat nalunk mar szerdan is petardaztak a kutyafuttaton (ret szeruseg) a sok elmebeteg vadallat.
2016. jan. 2. 16:58
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja bocsi felreolvastam azt hittem h a kutyadnak volt d vitamin hianya
2016. jan. 2. 17:01
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy fázik?

Kistestű kutyám van, de nem szoktam rá ruhát adni, mert nem szereti. 10-15 perc után már látom a faroktartásából, hogy fázik, mert olyankor leengedi.

2016. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De fazik pedig nem vagyok a ruha hive de van rajta es akkor is remeg..de ha futna jatszana (mint nemreg) akkor felmelegitene magat de o csak ul...raadasul most jottunk fel a kedvenc helyerol es ott se csinalt semmit..:-(
2016. jan. 2. 17:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Eszik-iszik rendesen? Széklete ok?
2016. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen es bent nincs semmi baja ugyanolyan virgonc....azt kkifelejtettem hogy fronterzekeny es egyebkent is megijed a hirtelen hangoktol (menhelyes volt kitudja h elotte mi tortent vele)
2016. jan. 2. 17:58
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát én tuti nagyon megijednék.

Próbáld meg végigtapogatni óvatosan, és figyeld, hogy reagál - van-e neki bárhol fájdalma.

Ha a hasa fáj, próbáld meg azt is valahogy kideríteni, lehet belső fájdalma van.

Vidd el dokihoz, ha nem javul, egy röntgen sok mindent kimutathat.

2016. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mar vegigtapogattam nehanyszor de nem ugy tunik mintha fajna valamilye..inkabb mintha annyira megviselte volna. Este megint lentvoltunk rs sikeresen ujra tuzijatekoztak megijedt es elkezdett remegni...aztan mikor abbahagytak megszunt a remeges es ment tovabb es szerencsere mar este kunkorodott a farka 😃😃 de meg mindig nem erdeklik a kutyahaverok..😕
2016. jan. 2. 21:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha petárdáznak, és kint vagy épp, szólítsd a nevén, vondd el a figyelmét. Újra és újra.
2016. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!