Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy amstaff/pitbull/bull...

Egy amstaff/pitbull/bull típusú kölyköt tényleg annyira nehéz felnevelni? Találtam egy 3 hónapos kölyköt, mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja,hogy dobjam ki,adjam menhelyre ajándékozzam el stb. mert később agresszív lesz.... Van egy tacskó keverékünk és régebben volt egy nj szerű keverékünk is és egy labrador szerű is. Voltunk vele állatorvosnál chip nem volt benne és nincs gazdája. Úgy döntöttünk megtartjuk de többen mondták hogy rossz ötlet. Szerintetek? Mennyivel más egy ilyen kutya nevelése? Olvastam a fajtáról,néztem róla videókat de mindenhol azt írták erős kezű gazdát igényel,meg fajtához értőt... De ez konkrétan miben nyilvánul meg? Tudtok valami hasznos linket,könyvet ajánlani. De ne wikit,fajtaismertetőket meg ilyeneket azokat elolvastam.

(15 éves vagyok.) A szüleim azt mondák,hogy maradhat de bizalmatlanok a fajtával szemben. És mondták hogy próbáljak meg utána nézni a fajtának. Kutyaovi-suli kizárva mert nem engedik,bár nem hiszem hogy szükség lenne rá. Meg tudom neki tanítani az alap parancsokat,meg tudunk vele mozogni is. A környéken van egy erdő,oda szoktunk járni,ott találkozhat más kutyákkal is.



2016. jan. 7. 21:34
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Igen,de mivel kutya nélküli helyen se mindig jön elsőre ezért kutyák között még nem veszem le róla a pórázt. Meg az a kutyás hely nem olyan hogy el van kerítve mert ott a forgalmas út. Vagyis ha beljebb mész az erdőbe ott már nem de az meg nem olyan hosszú rész. De ma pl találkoztunk ott is kutyákkal ahol amúgy nincsenek és most szót fogadott. :) De a forgalmas útnál egyelőre csak pórázzal viszem. Mármint ezt a forgalmas utat úgy kell elképzelni hogy szinte a rét-erdő szerűség mellett van. És amúgy nincs annyi autó de van 1-2 vandál. Már láttunk ott elütött kutyát. :/
2016. jan. 10. 12:47
 22/22 anonim ***** válasza:
tegyél fel fényképet!
2016. jan. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!