Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen őrző kutya lenne a...

Enoid kérdése:

Milyen őrző kutya lenne a számomra legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
Ez egy kis tana lesz. (1750nm)Tyuk, nyul, kecske, malac de útobiakhoz nem jut be elvileg nem tartom fontosnak. Természetesen összeszoktatva képzelem el de akkor is nem annyira értek hozzá. Nem ragaszkodom full tenyésztett munkakutyához sem. Inkább saját tapasztalat ami érdekes nekem. Az irodalmon már túl vagyok és ha bever egyszerre 20 tyúkot meg 4-5 nyulat(mert olyanja lett) akkor azt kenhetem a hajamra :)

2016. jan. 9. 16:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Gyökér gyerek te vagy a tanyasi fa.sz én fővárosi vagyok még. Minek okoskodsz itt te segg!? Az előttem író értette mit kértem kérdeztem. köszönöm a válaszát! Te csak kattogsz a neten az alattad íróval egyetembe és a friss kérdésekre egyből beírsz mert feltűnési viszketegséged van! Hát az anyád pi.csá.ját kisöcsi azt! Po..fádat befogod azt ku.ssolsz és otthon parádézol te lepattant csöves!
2016. jan. 21. 01:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!