Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komolyan megsérülhetett a lába?

Komolyan megsérülhetett a lába?

Figyelt kérdés
Tegnap a saját figyelmetlenségem miatt sajnos egy hölgy rányitotta a 3 hónapos Cane Corso kiskutyámra a bejárati ajtót (kulcsomat kerestem közben). Vinnyogott egyet, kicsit felemelte, de semmi különös, ha sétára kerül a sor akkor nagyon emelgeti, nem szeretné terhelni, viszont ha szimpatikus emberrel vagy kutyákkal találkozunk akkor már semmi baja. Lehet valami komoly, vagy csak simán beütötte és most kicsit sajnáltatja magát, mert érzi a bűntudatom? Ha nem javul visszük állatorvoshoz, de addig is kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2016. jan. 10. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk vidd el most orvoshoz. Vagy hagyd szenvedni szerencsetlent es itt nezegess minket. Ilyeneket miert kerdeznek meg az emberek? Ha meg ma is faj neki akkor biztos tok jol van. Nehogy kideritsd. Inkabb itt varj tolunk egy monitor rontgent...
2016. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A stílus maga az ember. Ha nem vennéd észre vasárnap van, nyugi a kutya nem szenved, nem nyüsszög, fut a játék után. Kutyákkal emberekkel játszik. Megnyomogattuk, semmit nem reagált rá.
2016. jan. 10. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Haa kutya vonyít, sír, akkor már nagyon fáj neki. Ők nem nyafognak akkor sem, ha fáj nekik valami. Állatorvosi ügyelet van, keress egyet, és nézesd meg inkább, mert nem lehet így tudni, mi a baja.
2016. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A stilusrol papolsz de itt kerdezoskodsz az allatod fajdalmarol. Ertelek... Szerintem ez arul el mindent valakirol ;)
2016. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak hogy mindenki megnyugodjon, beszéltem az állatorvossal, azt mondta nem kell bevinni, amíg fut-szalad-játszik, semmi probléma. Pár nap és helyrejön.
2016. jan. 11. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!