Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van tapasztalata a...

Kinek van tapasztalata a Szűcs Dream francia bulldog kennellel?

Figyelt kérdés
Esetleg ha van tapasztalatotok más francia bulldog kennelekkel akkor azt is szívesem fogadom. Kérlek csak saját tapasztalatot írjatok! ("szerintem" típusú válaszokat kérlek ne írjatok)
2016. jan. 11. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Megnéztem az oldalukat, de az alapján biztos nem választanám. Nincsenek benne szűrési eredmények, törzskönyv...nagyjából semmi, amit az ember elvárna egy tenyésztő oldalától.


Most így hirtelen rákerestem más francia buldog tenyésztőre és szerintem ez a minimum infó, amivel egy-egy kutyáról rendelkeznie kellene: [link]


Aztán persze személyesen is meg kell nézni, de az első benyomásom az oldal alapján, hogy ez inkább valami szaporító.

2016. jan. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, ez "szerintem" típusú válasz volt, de mivel én is kutyakeresőben voltam, az ilyen oldalakat és tenyésztőket messziről elkerültem. Első voltam
2016. jan. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól,mert egy honlapon nincsenek fent adatok még lehet jó.

Tessék felemelni a telefont és érdeklődni törzskönyvről,szűrésekről stb. Arra hivatkozva,hogy a honlapon nem láttál erről semmit.De szimpatikusak a kutyái azért érdeklődsz.

Ennyi.


Szerintem itt kevesen tudnak erre válaszolni tapasztalatból. Keress rá a kutyák neveire és vedd fel a gazdikkal a kapcsolatot vagy egy francia bulldogos fórumon,csoportban több infót szerezhetsz.


Mikor én kinéztem egy fajtát első dolgom volt,hogy a fajtáról fórumokat nézzek ott érdeklődjek illetve FB-on csoportokban. Ott bizony kaptam választ,honnan ne és hogy hol érdemes.

2016. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!