Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam pórázhoz a...

Hogyan szoktassam pórázhoz a fél éves kutyusom?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy fél éves keveréket. Az tulaj nem szoktatta pórázhoz, de én szeretnék vele sétálni menni.

Párszor már rátettem a pórázat. Elindul vele, de rágja, és egy idő után visszafele húzza.

Mit tudnék vele tenni?



2016. jan. 17. 15:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp pórázon legyen mind a két kutya, és csak annyira engedd össze őket, hogy az orruk érjen össze, de ha nagxon félti az övét, és az tuti nem agresszív, tegyél a sajátodra szájkosarat, DE CSAK ADDIG AMEDDIG MEGSZAGOLJÁK EGYMÁST és ha úgy nincs gondd utánna se lesz. De ha mind a két kutya pórázon van és feszülnek a pórázon nem lehet semmi baj. Hol laksz, mármint Budapesten? Vay vidéken?
2016. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Alap szabály, hogy pórázon ne találkozzanak kutyák! Pláne ne feszülő pórázon! Sokkal nagyobb esélyjel lesz probléma így!
2016. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Már viszonylag nagy, meg nehéz is.

Vidéki vagyok.

Köszönöm a tanácsokat! :)

2016. jan. 20. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!