Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktathatom le erről...

Hogyan szoktathatom le erről vagy mit kell tennem?

Figyelt kérdés
van egy kis kutyám (kaukázusi) igazából nem nagyon voltak kölyök kutyáim így nem nagyon tudom mit kell velük tenni a játékon meg a mindennapi dolgokon kivül. Körülbelül 3-4 hónapos körül lehet az a gond vele hogy mindig a lábunk elé mászik és ugye ha a sötétben császkálunk az udvaron nem nagyon lehet észre venni mivel fekete szörű és a világosban is mindig a lábunk alá mászik bujjik ha kikerüljük akk jön és vissza mászik a végén csak sikerül szegényre rá lépnem pedig hiába próbáom kerülni mit tegyek hogy ne legyen ilyen? meg kötni nem akarom mert sose kötöttünk meg semmilyen kutyát (nagyon sokat van vele foglalkozva amikor apukám nem dolgozik ugy 2-3 orahosszát ő van vele, ha tsóm rám ér akkor ő amikor én tehetem egésznap kint vagyok vele) meg ezt a harapgálás szokását se értem hogy ha meg akarod simogatni állandoan harapni akar ezt nem étem hogy miért
2016. jan. 17. 16:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sokat foglalkozol Velük szerintem. Talán amilyik amilyen emberre hallgat annak kellene megpróbálnia leszoktatni erről. Elhívni és jutalom falat. Én ezt tenném, egy próbát megér. Azt gondolom hogy a közelségeteket akarja,mint egy kisgyerek aki bújik az anyjához. 😊 Nincs több ötletem 😊
2016. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!