Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit gondolnátok, ha látnáto...

Ti mit gondolnátok, ha látnátok egy babakocsiban lévő kutyát?

Figyelt kérdés
Mi jutna eszetekben? Hogy reagálnátok?
2016. jan. 22. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már ilyet. Nevetséges volt. Teljesen egészséges kutyát "sétáltatott" így a gazdája, hogy ne legyen koszos.

Egy másik esetben az orvoshoz hozta a kutyáját egy idős nő. Azért volt babakocsiban a kutya, mert elütötte egy autó, és lebénult a hátsó lába. Otthon tud mozogni, de orvoshoz kocsiban tolja a néni. Megható volt a néni szeretete a kutya iránt.

2016. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam ilyet, beteg volt a kutya, de autó híján így vitték orvoshoz. Azt gondolom, hogy ez teljesen rendben van így, mivel kényelmesebb a kutyának is, hogy nem rángatják, és a gazdinak is egyszerűbb, mint cipekedni.

Viszont attól rosszul vagyok, hogy táskába/babakocsiba pakolják őket, nehogykoszoslegyen, meg decukiimádomminthaakisbabaámlenne. Egészséges kutya járjon a saját lábán, én ezt gondolom.

Persze volt oylan, hogy megijdet a kutya, felvettem megnyugtatni, vagy hasonló, az belefér - de "sétálni" ne eszközben vigyük le...

2016. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az én kutyám beteg, nyáron vinném magammal kirándulni a többi kutyámmal, de félek, hogy hülyének néznek. Ő meg mindig otthon marad és már sajnálom, hogy sose jöhet velünk :(
2016. jan. 22. 10:59
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Vidd magaddal,kerlek, de nagyon vigyazz ra.

Gyogyulast a kutyadnak!

2016. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, először is ne foglalkozz más véleményével. Ha megmosolyognak, kit érdekel? Visszamosolyogsz és ennyi :D

Amúgy szerintem én is furán néznék egy babakocsiban lévő kutyára, de hát az ember nem tudja, hogy az a kutya beteg.

Na az más dolog lenne, ha kisbabaként kezelnéd a kutyát és azért hordanád babakocsiban. Na az megbotránkoztatna engem is :D

2016. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha beteg a kutya, akkor tényleg megértem, hiszen a szerető gazda a beteg, bajban lévő állat szenvedéseit szeretné enyhíteni.


Azonban az egészséges kutyát nevetséges ennyire kényeztetni, oké, hogy szereti a gazda az állatát, de ennyire nem kéne túlzásba esni, ezektől lesznek a kövér, lusta, beteg kutyák, a mozgáshiány miatt (a szomszédomnak volt ilyen, kényeztette, etette, babakocsiban sétáltatta, s igencsak megkövéredett a szerencsétlen állat, bele is halt sajnos).

2016. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép dolog, ha elviszed magaddal így :)

Nézni biztos, hogy fognak, vagy furcsán, vagy nevetnek egyet, de ne törődj senkivel.

Ausztriában nagy divat egyébként, amikor kint voltam a karácsonyi vásáron, néztem hogy jajj mennyi kisbabát lehoznak babakocsiban ebbe a tömegbe meg hidegbe aztán végül egy babát se láttam, mindbe kutya volt. Engem nem izgatott. Sérült-beteg-öreg kutyust így sétáltatni, és nem szobához meg pelenkához kötni nagyon kedves gesztus.

2016. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Beteg kutya esetén nagyon meghatónak találom a gazdi részéről. Én kerekesszékben láttam kutyát "sétáltatni", bár a gazda is olyan nehezen mozgott, hogy nem igazán tudtam eldönteni, hogy melyiküknek lenne nagyobb szüksége rá... Szívszorító és példamutató volt egyben.

Ha beteg a kutyád, vidd csak el nyugodtan így, és ne érdekeljen, ki mit gondol.

2016. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azt hogy az illető megbolondult. A kutyáknak mindenük a séta :)
2016. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy beteg kutyáról van szó, azért úgy már más a helyzet.
2016. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!