Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a mopsz-ok szemével?

Mi van a mopsz-ok szemével?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy szobakutyát és egyenlőre a mopsz a legjobb választás legalábbis az tűnik annak. Csak néztem róluk képeket és kiábrándultam mert láttam hogy szét felé kancsalítanak néhányan. Az lenne a kérdésem hogy ez mitől van, fajta vagy beteksék miatt van és ha betegség akkor gyógyítható-e.

Ha esetleg tudnátok írni valami szebb de nem törpe kutyát szóval nem Yorkshire terriert akkor azt megköszönném



2016. jan. 29. 18:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de ha van aki még tud írni valami fiúsabb kutyát aki szobába ellenne akkor az jó lenne mert az uszkár nem igazán az ideálom.
2016. jan. 30. 09:40
 12/20 anonim ***** válasza:
Esetleg cairn terrier? Mozgékony, egészséges kutyák. :)
2016. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Miért pontozták le a boston terriert? Tündéri kutyák, és nincsenek nagyon elcseszve.
2016. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Francia bulldog.


Boston terrier 300 ezer ft körül mozog alig van tenyésztő M.o-n ha van is már jó előre le kell foglalni a kölyköt.


F.B is 200 ezer ft körül mozog.


Még egy menhelyi sötét színű kutya is passzolhat egy fiúhoz.


De konkrétan nincs megszabva,hogy ez lányos kutya ez fiús kutya.


Itt a környéken nem egy pasit látok yorkival,vagy vmi kis keverékkel meg bichonnal,spániellel.

2016. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elozovel. Az uszkar sem lanyos kutya, ha nincs frizuraja. Plane nem egy fiu uszkar. Egy szuka kutya tenyleg kedveskedobb uszkarban, azzal tenyleg finoman kell banni, de egy fiu uszkar semmivel sem nyapicabb, mint egy masik kistestu kutya. Ha nincs frizuraja, meg se lehet rola mondani, h milyen fajta.
2016. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Esetleg nézz körül menhelyen,ott biztos akad megfelelő,kistestű kutya (bár tanácsolom,hogy ne csak azt tarts szem előtt,hogy "szép" legyen)
2016. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
*tartsd
2016. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az uszkárnak pedig még csak nem is vedlik! Ez tényleg igaz, tanúsíthatom, nekünk is volt uszkárunk gyerekkoromban.

Ha pedig lakásban szeretnéd tartani, ez nem mindegy, hidd el!

Lehet, hogy téged, illetve a családtagjaidat ugyan nem zavarná a hirtelen sok szőr évente kétszer egy vedlő kutya esetében, ámde ha érkezik hozzátok vendég, a barátaid, nem biztos, hogy mindenki örülne neki, ha csupa szőr lenne. Meg nehezebb is úgy az egész lakást rendben tartani.

Én azt mondom, lakásba majdhogynem csak uszkár való.

2016. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem mopszom van, panelházban lakunk, szóval szobakutya. Nem bántam meg, hogy mopszom van, imádom! Hiperaktív, és tény, hogy horkol, szuszog, stb, de imádnivaló.

Sajnos túl vannak tenyésztve, ezért beteges kutyák... Enyémnek is volt sérve, műtve volt, azóta hálistennek nincsen semmi baja. De gyakori náluk a sérv, légzési gondok, szemproblémák...

Szobakutyának jó még a tacskó, bolognese, havanese kutya :)

2016. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Törpe snaci?
2016. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!