Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes így egyáltalán kutyát...

Érdemes így egyáltalán kutyát tartanom?

Figyelt kérdés
Heti 6 napot dolgozom, 2 műszakban járok de nem váltva, hanem össze-vissza, ahogy behívnak. Kertes házban lakom (kis kertes ház). Szeretnék egy kutyát, csak nem tudom, hogy ebbe a rendszertelen életbe mennyire lenne neki jó. Mit csinálna a kutya míg én dolgozom? nem unná halálra magát? (Kistestű kutyát szeretnék)

2016. jan. 30. 16:18
1 2
 1/13 elwera ***** válasza:
aludna
2016. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a házba ki-be járhatna kedve szerint. Kapna bent és kint is egy ólat/fekhelyet.
2016. jan. 30. 16:19
 3/13 anonim válasza:
0%
Te is tudod,hogy NEM!
2016. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

A legtöbb családban ez van. Mi lenne, ha 2 kutyát vennél? Akkor egymással ellennének :)

Ami még eszembe jutott, hogy talán jobb lenne, ha nem kölyökkutyát szereznél be, mert amíg kicsi, addig elég sokat kell vele foglalkozni.

2016. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Munka előtt és után tudnék vele foglalkozni, csak a munkaidő alatti egyedüllétet kéne megoldani. 2 Kutyát nem szeretnék, necces lenne eltartani oltatni ivartalaníttatni, gyógyíttatni stb 2 kutyust...

Tehát valaki megtudta oldani, hogy 1 kutyát heti 6szor egyedül hagyott úgy, hogy a kutya ne szenvedjen?

2016. jan. 30. 16:51
 6/13 anonim válasza:
0%

"Tehát valaki megtudta oldani, hogy 1 kutyát heti 6szor egyedül hagyott úgy, hogy a kutya ne szenvedjen?"


NEM!


Aki mást mond az HAZUDIK! Még saját magának is!

2016. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenki végigdolgozza a napját. Munka előtt és után ha kiviszed sétálni, este még játszol vele, nagyon jól ellesz nap közben. Én itthon dolgozom, mégis átalussza mellettem az egész napot a terrierem (reggel nagy, másfél órás kör, délután félóra+labdázás, este itthoni játék és egészségügyi miniséta). Szerintem se kölyköt vegyél viszont. Egy menhelyi fiatal felnőtt BOLDOG lesz a te életritmusod mellett is.
2016. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi minőségi időt töltenél vele hosszú távon. Önmagában a munka nem kizáró ok, de ha csak "kinn lehetne a kertben", és munka után inkább pihennél, akkor ne!
2016. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Minőségi idő lenne rá naponta több óra is, a kertbe meg nem zárnám ki soha, csak kiengedném, hogy ha kiszeretne menni :)

Nem lenne gond, ha nem kölyök.

Én is ezen gondolkodtam, hogy sok helyen dolgoznak stb.. nem csak idős nyugdíjasok tartanak NORMÁLISAN kutyát.

Ha hoznék egy kutyát és miután felkészültem rá, érdemes kivenni néhány nap szabadságot, hogy a kutyával legyek vagy egyből " a mély vízbe"?

2016. jan. 30. 17:38
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképp vegyél ki szabadságot - azt is jó lenne egy hosszú hétvégéhez csapni!
2016. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!