Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának adható NOR-OIL...

UkulukumixD kérdése:

Kutyának adható NOR-OIL PREMIUM OMEGA-3 (for kids) extra szűz lazacolaj?

Figyelt kérdés
A fiamnak vettem a lazacolajat,de a szaga és az íze miatt nem tudja meginni.A 3 éves labradoromnak akarnám odaadni(adagogban),de nem tudom,hogy adható-e. Kérem, hozzá nem értők ne adjanak értelmetlen válaszokat.Előre is köszönöm a segítséget.

2016. jan. 30. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne add oda.
2016. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
A lazacolaj egy elég drága étrend-kiegészítő kutyáknak, leginkább a közepes-nagy testűeknek ajánlják, mint pl. a zöldkagyló-kivonatot. Nyugodtan add a kutyának, de nézd meg, mennyi kell, azt hiszem, súly szerint van az adagolása.
2016. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan adagold az ételéhez súlyának , imádni fogja és nem lesz semmi baja, csak jót tesz neki. :) az enyém a sima olajos halat és csukamájolajat is szereti.
2016. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
*súlyának megfelelően*
2016. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan adjad. A gyereknek ajánlott adagot adhatod. Megnéztem, semmi extra összetevő nincs benne, ami másféle lazacolajban ne volna benne. majd meglátod, hogyan tolerálja a kutya gyomra. ha meghajtja, akkor eldöntheted, 2-3-4 naponta adod neki.
2016. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!