Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hónapos németjuhász kutyánk...

11 hónapos németjuhász kutyánk nagyon megvadul az utóbbi időben. Valami módszer?

Figyelt kérdés
Amikor haza jövök rám ugrik és ha le akarom szedni magamról akkor elkapja a kezemet. Miután leszedtem magamról utánam jön és megharapja a lábamat. Van egy 2 éves öcsém és félek hogy őt is megharapja. Tudni kell róla hogy elég rossz környezetből hoztuk el 5 hónaposan gondolom ott verték.. 😣 Nem tudom hogy mihez kezdjek vele. Tudnátok valhogyan segíteni?

2016. febr. 2. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Módszer: kutyaiskola. A német juhásznak amúgy is erősen javasolt.

Nem a régi környezet miatt ilyen, pláne nem hiszem, hogy verték volna, mert akkor inkább rettegne, félős lenne.

Kamasz a kutya, és neveletlen, ennyi a baj vele.

Kutyasuliban megtanítanak, hogyan bánj vele.

2016. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell feltétlen kutya iskola!Elég,ha egy kicsit megfricskázod az orrát.Ez,nem okoz fájdalmat,viszont a kutyának ez a legkényesebb pontja.Az én labrador keverék kutyámmal is pont ez volt a gond.Három nap alatt elmúlt az ugrálás,ma már elég az is ha mutatom neki az összeszorított hüvelyk és középső ujjam és már eszében sincs ugrani.
2016. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-es

Egy valószínűleg bántalmazott kutyát nem hiszem, hogy orron kéne fricskázni.


Nem a kutya hibája, hogy ilyen. Valószínűleg le kéne mozgatni az udvaron kívül. (persze nem ártana nevelni sem és ez alatt nem a 'pofánverem kétszer' technikára gondolok)

2016. febr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!