Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg rossz a Pedigree...

Tényleg rossz a Pedigree kutyatáp?

Figyelt kérdés
Pár embertől hallottam hogy nem a legjobb a Pedigree kutyatáp. Kinek milyen véleménye van róla és ha rossz akkor miért? (Indoklást is kérnék)
2010. márc. 29. 13:05
1 2
 11/16 Akiteki ***** válasza:
74%

Mégutolsóbb!! Hűdenagyon okos vagy!!


Eukanuba small and medium tenyésztői kiszerelés 11990 Ft.

Pro Plan 20 kg 13500 Ft. Nutra Nuggets 23 kg. 12000 Ft. Ezeket szoktam venni. Na, akkor ki néz be és hova?

2010. márc. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
23%

hű te még okosabb!

nem mindenki tenyészt!

a kérdésben sem volt benne!

2010. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
jaj és az eukanuba egy nagy kalap f*s. tele van gabonával húst meg alig raknak bele. ennyit erről.
2010. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Vettem Select Gold-ot, azt mondták hogy azt a Royal gyártja és így megnézve az összetevőit, tényleg nem rossz.. Kipróbáljuk :)
2010. márc. 31. 13:33
 15/16 My János 1926 ***** válasza:
Nem rossz hanem átlagos szerintem. De mellé mehet a főtt csirkefej rízzsel és zöldségekkel az a tuti .
2019. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Csak a Royal Canine tápokkal kapcsolatban akartam mondani, hogy mind a tenyésztő, akitől kiskutyánkat hoztuk nemrég, több kisállat kereskedő, ahol vannak igazi minőségi tápok (Josera, Orijen) mind azt mondta hogy a Royal az egyik leginkább túl hype-olt kaja. De lehet venni a jó üzletekben hatalmas zsákokból kimérve annyit amire éppen szükséged van, és olcsóbb mint ha csomagoltat vennél kis kiszerelésben(pl mopsz, cavalier, wetie-nek), és mindig friss is.Én így vettem Acanát 2350/kg áron. Akkor miért nem a Royalra beszélt rá az eladó, ha az 3500 lett volna kilónként?
2022. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!