Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek különlegesen okos?

Szerintetek különlegesen okos?

Figyelt kérdés
Van egy pici jagd terrierem,eléggé izgága és idegesítő,de mióta összeszedtem az út széleről amikor elütötte az autó nem tudom bevinni a menhelyre. Na már most elkezdtem neki dolgokat tanítani kb 3 hónapos most. Már tud ülni állni pacsit adni feküdni és csak vezényszóra veszi el a kaját,egyszer kell szólnom hogy menjen a helyére. Ezt mind 3 hét alatt tanulta meg. Csináltam neki egy akadály pályát ami egy csőbe bemászásból, egy falépcső megmászásából,onnan lelépkedésből és egy a földtől 50 cm magas hullahopp karikán való áltugrásból áll. Ahogy felállítottam elsőre végigcsinálta. Érdemes lenne foglalkoznom még vele? Tudtok jó trükköket még?

2016. febr. 6. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket mind meg tudja tanulni egy kiskutya elég gyorsan, ha foglalkoznak vele. Viszont még ha különösen ügyes is lenne, ne akadálypályázz és főleg ne ugráltasd kölyökkorban, mert nem tesz jót a fejlődésben lévő csontjainak és ízületeinek.
2016. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak én se letörni, de egyetértek az előttem szólóval.

Az ugráltatást meg tényleg hagyd abba, tönkremennek az izületei.

2016. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!