Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megsértődött? Hogy engesztelje...

Megsértődött? Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

10 hetes kutyummal ma állatorvosnál voltunk. Úgy indult hogy a 10 hetes oltását kapja meg de ott ki derült hogy lázas :(

Kapott 4 szurit. Miután haza értünk el kezdett kerülni. hiába hívtam nem jött oda. Ha én mentem el ment onnan. Meddig tart ez. Hogy engeszteljem ki


2016. febr. 7. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd békén. Nézz rajta keresztül. Majd elmúlik nála, ha nem gazsulálsz neki.
2016. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
19%

De cuki!!

Szerintem is hagyjad..Nagyon max vegyél neki valami finomat engesztelésül.:)

2016. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
En ezt a kis feltepos kaját adok neki egyet. Vagy valami finom juti fali... Es mindig siker van.
2016. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
A kutyákban semmiféle ilyen érzelem nincs. Egyszerűen egy rossz élmény érte, amit részben veled köt össze! Szard le, majd megnyugszik.
2016. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Utolsónak van igaza.
2016. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálom úgy nevelni, hogy én vagyok a falkavezér. Ha ő jön nem játszunk csak ha én megyek. Én "eszek" előszőr a kajából. Én megyek ki az ajtón először. Ezek szerint nem vagyok nála falkavezér? Vagy tényleg csak egy rossz élménnyel köt össze? Remélem. Most hagyom ide fekszik oda fekszik. Majd holnap kiderűl habár a dokihoz is vissza kell vinni... Nyílván viszek juti falatot! ;)
2016. febr. 7. 20:37
 7/11 anonim ***** válasza:
10 hetes kutyánál még nincs falkavezér. És nem csak abból áll a kutyanevelés, hogy ki megy ki az ajtón elöl és ki eszik előbb a tálból.Kutyád van, nem gyereked. meg kell tanulnod a kutyák hogyan "működnek".
2016. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Épp egy 10 hetes kutyánál a leg fontosabb az alapokat letenni jgy egy éves korára ne szorongjon ha egyedűl hagyom itthon például.Most a leg fogékonyabb!Tanítom neki az űl,fekszik stb.parancsokat.Mikor tanulja meg?Ha már be rögződött a rossz?Épp ezekkel a tanításokkal nem kezelem `gyerekként'.Nem alszik velem az ágyban,nem eszünk egy tányérból!
2016. febr. 8. 06:00
 9/11 anonim válasza:
Na most miért kellett lepontozni? :O ....
2016. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 06:00

A tanításnak, meg a szorongásnak köze nincs a falkavezérségedhez, ahogy azt te értelmezed.

A lényeg,nem kell engesztelni.

2016. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!