Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megsértődött? Hogy engesztelje...

Megsértődött? Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

10 hetes kutyummal ma állatorvosnál voltunk. Úgy indult hogy a 10 hetes oltását kapja meg de ott ki derült hogy lázas :(

Kapott 4 szurit. Miután haza értünk el kezdett kerülni. hiába hívtam nem jött oda. Ha én mentem el ment onnan. Meddig tart ez. Hogy engeszteljem ki


2016. febr. 7. 19:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De igen köze van! Ha ő a falkavezér és te el mész otthonról nem tud meg védeni. Egy falkavezérnek az a dolga mindentől és mindenkitől meg védeni a falkát. Ha ezt nem tudja teljesíteni szeparációs szorongás lesz úrrá rajta és el kezd rombolni. De ha te vagy a falkavezér el mész tudja hogy vissza jössz mert ő a falka tagja nincs rajta a falkavezérség terhe ergó nyugodt marad. (Sesar Millan)
2016. febr. 9. 04:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!