Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallgatózott a gardróbomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgatózott a gardróbomban és megsértődött. Hogy engeszteljem ki és értessem meg Vele, hogy fontos számomra?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, de titokban vagyunk együtt. Ma itt volt nálunk, mert a szüleim elutaztak. Filmeztünk, meg minden és hívott a legjobb barátnőm, hogy 2 percen belül a kapunkban lesz, engedjem be. De a barátomat már nem tudtam kiengedni, ezért beküldtem a gardróbomba, ami a szobámból nyílik, hogy netezzen addig, meg hallgasson zenét.

A barátnőm eljött dumálni (szokása néha így beállítani) és látott a Facebookon egy képet a barátomról és kérdezte, hogy még mindig tetszik-e, meg hogy hallott róla ezt-azt. Én pedig rávágtam, hogy nem érzek már egyáltalán semmit iránta és felsoroltam az összes rosszat, ami eszembe jutott Róla és a barátom ezt végighallgatta. De nem tudtam mit csinálni, a barátnőim már így is gondolják, hogy titkolok valamit, muszáj volt ezt tennem.


A barátom most haragszik szerintem, mert úgy volt, hogy itt alszik, de mondta, hogy most jutott eszébe, hogy holnapra tanulni kell. De sose tanul, az az utolsó, ami eszébe jut. Meg az osztálytársam, holnapra nem kell semmi...


Ő az első barátom és fontos nekem.


2014. nov. 30. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Szopás.

Ha fosod magadból a rosszakat ami eszedbe jut, nehéz utána szimulálni, hogy nem úgy gondolod, mert úgy fog kinézni, hogy de.

2014. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos lehet ő számodra, ha nem mered felvállalni, sőt, egyenesen szégyelled, hisz a hibáit is lazán sorolgattad annak ellenére, hogy ott volt tőletek nem messze.
2014. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

hát... 1. nem kellett volna ezeket mondanod ha tudtad hogy ott van a pasid :\

Próbálj vele beszélni s megmagyarázni hogy nem ugy értetted és hogy nagyon sajnálod.. ha ez nem jön be akkor próbálj meg valami kedveset mondani neki és esetleg menny el sétálni vele..vállald fel mert nem joo titokban :\ nem tudom mennyire segítettem de sok sikert!!

2014. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De muszáj volt elhitetnem a legjobb barátnőmmel, hogy nem érdekel és tisztában vagyok a hibáival.

Igen, nagyon fontos számomra. Ez csak egy átmeneti helyzet, hogy titokban tartjuk a kapcsolatunkat.

2014. nov. 30. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:
A LEGJOBB barátnőd elől titkolod a párod... Hát én itt kiégtem...
2014. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert mi történne, ha kiderülne, talán összeomlana a ház?
2014. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi a túró értelme van ennek a titkolózásnak?


De ha már titkolózni akarsz, miért engedted be a barátnődet? Miért nem tagadtad le, hogy otthon vagy? Megannyi kínzó kérdés...

2014. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát így jártál de valahol szerintem megérdemled.
2014. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
fel a szoknyát le a bugyit had dugja be a kukit :D egyből meg bocsát :D
2014. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!