Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem ra kutyamat h...

Hogy vegyem ra kutyamat h egye meg a majat? Recept?

Figyelt kérdés
az anyosom a mult heten fozott maganak csirkemajat es adott a kutyamnak is akinek izlett.ma vettem 2,5 disznomajat,sima vizbe megfoztem,de meg megkostolni sem akarja.1kg ugy gondoltam hogy aprora vagom es melyhutobe teszem adagonkent.most mihez kezdjek ekkora adaggal?
2016. febr. 9. 11:13
 1/7 A kérdező kommentje:
*1kg kertem a hentestol de nekem adta az egeszet ami tobb mint 2kg.
2016. febr. 9. 11:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Keverd bele a kajába.
2016. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha éhes lesz megeszi! Addig ne kapjon mást!
2016. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na,en ma tobbet nem foglalkozom a majjal mivel az egesz lakas buzlik tole,holnapig hutobe rakom amig el nem dontom h mi legyen vele.max megcsinalom pastetomnak ugy gondolom megeszi majd.
2016. febr. 9. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az amúgyis fagyasztós téma lenne, nem lehet csak úgy két kiló májat egyszerre megetetni a kutyával. A túl sok máj ugyanis ártalmas, kb. 1 dkg/ttkg/hét adagolást szoktak ajánlani. Úgyhogy porciózni, fagyasztani, kajába belekeverni, és jó lesz :)
2016. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

A válogatós mindenit annak a kutyának! Nálam összecsinálná magát örömében a kutya, ha egy májat csak úgy elé tennék.


Kicsit el van kényeztetve a tiéd, úgy sejtem :D

2016. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
el volt kenyesztetve,mar szukosebben el :) de a majat sehogy sem akarja megenni.
2016. márc. 10. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!