Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Amelyik kutya ugat, az nem...

"Amelyik kutya ugat, az nem harap. " Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Akkor csak olyan kutyák szoktak harapni, amik nem ugatnak?

2016. febr. 9. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Az én kutyám pl. gondolkodás nélkül kész harapni...de ha felhúzzák, és nem tud harapni (mert mondjuk fogom és rajta a szájkosár), akkor ugat, de attól még tudna harapni.
2016. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
A kérdező 2. hozzászólására válaszolva, de csak nem egyedül.
2016. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10. valaszolo:

make my day :)

2016. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha emberekről van szó, minden fenyegetést vegyél komolyan, készülj fel. Te lepd meg őket, ne ők téged.
2016. febr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azért van benne valami. Gondolom mindenki látott már olyan kutyát, amelyik félelemből támad. Baromi nagy zajt csap, ugat, hörög, látványosan borzolja a szőrét, de ha te nem mutatsz félelmet, simán elkergeted. Aztán vannak azok a kutyák, amik baromi magabiztosak, nem őrjöngenek, látszólag érdektelenek, de ha fenyegeted a gazdáját vagy a területét, akkor nem fél megvédeni. Őt nem ijeszted el egy kis kiabálással. Viszont nem lehet általánosítani, attól, hogy egy kutya ugat még simán haraphat.

Amúgy ez a mondás az emberekre vonatkozik. Van az az ember, aki hőbörög, nagy hangon fenyeget, de ha keményen kiállsz magadért, elsunnyog. És van az igazi alfahím, aki nem érzi, hogy lépten nyomon az erejét kéne fitogtatnia, de ha kell, akkor odacsap, nem ijed meg.

2016. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nemrég láttam egy kaukázusit egy iszonyú kicsi kertben. Hát azt hittem atomjaira fogja szaggatni a kerítést. Ugatott, morgott.... Nem szívesen próbáltam volna meg bemászni. Szerintem nem éltem volna túl.
2016. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!