Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már olyan hogy a kutyátok...

Volt már olyan hogy a kutyátok nem ismert fel egyből?

Figyelt kérdés
Persze ha sapka vagy sál vagy valami van rajtam akkor érthető..de volt már olyan hogy egészen közel mentem hozzá, csóválta a farkát, de nem volt biztos benne hogy én vagyok és elkezdett ugatni ha közelebb mentem akkor meg elfutott távolabb és amikor megszólaltam egyből tudta hogy én vagyok.Ez nem egyszer fordult már elő..mintha néha a fülének jobban hinne mint a szemének. Ja és egyébként a szeme teljesen jó meglát messziről madarat,macskát stb. Ez milyen viselkedés? Vagy csak túl gyanakvó? :) Kölyök még egyébként.

2016. febr. 13. 00:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát különösebb baja szerintem sincs, csak fura :D lehet csak bizalmatlanabb ami nem feltétlenül rossz :)

Nem mindig, valamikor könnyebben megismer de többször előfordult már :)

Köszi a válaszokat!

2016. febr. 13. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!