Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet a kutyám spenótot,...

Ehet a kutyám spenótot, szóját, és krumplistésztát egyben?

Figyelt kérdés
Megmaradtak ezek a kaják, kidobni nem akarom. A szójapörköltben van paradicsom és paprika, egy púpos tányérnyi, egy ember jól lak vele, a spenótból és krumplistésztából meg egy fél tányérnyi van. Kaukázusi, tehát nem egy kényes nyámnyila kutya.
2016. febr. 13. 18:05
1 2 3
 1/28 Hovarju ***** válasza:
44%
szerintem simán megeheti, nem lesz baja tőle.
2016. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Spenót jó fokhagymásan, krumplistészta jó borsosan, ahogy azt kell? Nem konyhamalac a kutyád. Egyszer-egyszer még odaadhatod neki a moslékot, amit ti már nem akartok megenni, de rendszert ne csinálj belőle, kikészíted a gyomrát hosszútávon.
2016. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
2%
Jobb mint a táp
2016. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%
Én nem adnám. Semmi szüksége fűszeres moslékra.
2016. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ezt a dolgot hogy fűszert nem szabad adni a kutyának én is olvastam. Viszont olyan chilis kaját is simán benyelt, amit csak ha megnyaltam volna szétég a nyelvem. Egyébként ritkán kap maradékot.
2016. febr. 13. 18:13
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
Még jó, hogy megeszi a chiliset, ha éhes és nem kap mást... Azért erre én nem lennék büszke, egy kutya gyomra nem ilyen ételekre lett kitalálva, és ez nem "kényesség" kérdése.
2016. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
A krumplit nem emészti a kutya a hagymára általában enyhén érzékenyek A foghagyma elmegy féreg hajtónak is bár főzve enyhébb a hatása. Ettől a kajától baja nem viszont nagy kupacok azok lesznek az udvarban.
2016. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
27%

Én a helyedben minden ételmaradékot külön adnék neki.Fel kell hígítani vízzel és tegyél bele plussz kenyér darabokat.

Szerintem amit mi megeszünk ,az nem fűszeres moslék.Én legalábbis nem főzők moslékot.2 kutyánk volt eddig.Az egyik 16 éves elmúlt mikor el kellett altatni.A másik 14 éves volt.

Házi koszton éltek és soha nem voltak betegek.

2016. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

fel kéne végre fogni, attól, hogy egy kutya sokáig él helytelen táplálkozás mellett, közel sem olyan biztos, hogy egészséges is..., az ember is megél ha csupa egészségtelen kajával tömi magát, mégsem lesz sosem egészséges...

az pedig moslék, ha minden maradékot összedobsz és még jó kis szénhidrátbomba kenyérrel megdobod...

nem, kutya nem ehet sem krumplit, sem hagymát, sem semmilyen fűszeres kaját, egyrészt nem tudja megemészteni, másrészt érzékeny rá a gyomra, harmadrészt pedig a kutya ragadozó, nem konyhamalac

2016. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
23%
Láthatod, vélemény sokféle. Add neki oda. Aztán majd meglátod, miként birkózott meg vele a gyomra.
2016. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!