Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet a kutyám spenótot,...

Ehet a kutyám spenótot, szóját, és krumplistésztát egyben?

Figyelt kérdés
Megmaradtak ezek a kaják, kidobni nem akarom. A szójapörköltben van paradicsom és paprika, egy púpos tányérnyi, egy ember jól lak vele, a spenótból és krumplistésztából meg egy fél tányérnyi van. Kaukázusi, tehát nem egy kényes nyámnyila kutya.
2016. febr. 13. 18:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
35%
kiváncsi lennék, hogyha embereknek is előállitanának hasonló tápot, és mindennap azt tennék elétek, akkor hogy fogadnátok. Lényeg hogy minden benne van nem? Okoskák, ha tudnátok mi mindent megeszik a kutyátok, mig ti nem látjátok, végignyalja a csempét, stb, de ti már jóhogynem állatkinzással vádoljátok azt aki spenótot akar adni a kutyájának.
2016. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
31%
Csak kantáros krumplit.
2016. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
68%

Valaki említette, hogy a házi koszt mennyivel jobb, mint a táp...igen, valóban. DE A HÁZI KOSZT NEM EGYENLŐ A MOSLÉKKAL.

Házi koszt alatt a KIFEJEZETTEN a kutya számára elkészített, fűszermentes ételt értjük, nem a félig megzabált chilis babot...

2016. febr. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
14%
Mamámék a kutyáikat csak áztatott kenyéren és maradékokon nevelték úgy ahogy mi is. Sokkal jobban esznek mintha csak tápot kapnának. A kutyák az evolúció során soha nem ettek tápot csak maradék húsokat. Ez olyan nekik mint nekünk,hogy egész életedben házi ételt ettél és hirtelen áttérsz a mekis moslékra. Ez a kutyáknak természetes hogy maradékot kap. Mi is minden nap áztetunk száraz kenyeret és csak akkor kapnak tápot ha nincs maradék. Csontot is mindig kapnak. Nem tudom mi bajuk van eggyeseknek a maradékkal ami eredetileg természetes kivéve a szója ami a gyomrát megviseli tudom mert már jártunk így
2016. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
NA én meg a ti generációtokat tartanám száraz kenyéren. Hogy lehet egy kutyát ótvar maradékokon meg száraz kenyéren tartani? Jól van odaadtam neki tegnap ami megmaradt, de csak azért, mert tegnap semmi étvágyam nem volt, 3 tojást ettem meg egész nap, amugy ha egy héten ha egyszer kap maradékot. Hiába írtok bármit a kutyatápról, az én kutyám 200 forint/kg-s áruházi tápon él, sokkal több minden van benne mint a kenyérben. Egyébként a Nébih letesztelte a kutyatápokat [link] . Szóval ezeket a kamu terjesztéseket belehetne fejezni. Azért van mindenre törvény, hogy sz@rt ne lehessen eladni.
2016. febr. 14. 09:30
 26/28 A kérdező kommentje:
Amugy ha már itt tartunk szerintetek a kaukázusi mit evett a csóró orosz juhászoknál?? Fogták a mini laborjukat, és kiszámolták miből mennyi kell?? A nagy fenét, fűrészporból készült kenyérhéjat, meg birkaszőrt. Szóval ne akarja nekem senki se bemagyarázni hogy árt egy kis fűszer néha napján.
2016. febr. 14. 09:39
 27/28 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elél rajta a kutya, még nem jó neki. Te is ellennél egész életedben vajas kenyérrel, de attól még nem tenne jót.
2016. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
2018. júl. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!