Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet a kutyám spenótot,...

Ehet a kutyám spenótot, szóját, és krumplistésztát egyben?

Figyelt kérdés
Megmaradtak ezek a kaják, kidobni nem akarom. A szójapörköltben van paradicsom és paprika, egy púpos tányérnyi, egy ember jól lak vele, a spenótból és krumplistésztából meg egy fél tányérnyi van. Kaukázusi, tehát nem egy kényes nyámnyila kutya.
2016. febr. 13. 18:05
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Fel nem foghatom hogyan lehetnek itt ilyen lepontozós kötekedők. A kutyák több mint fele éhezik, láncra van verve, az én kutyámat meg viszem sétálni amikor csak tudom, naponta többször is, de persze én vagyok csak azért mert nem pontosan úgy csinálom a dolgokat, ahogyan az megvan írva.
2016. febr. 13. 19:03
 12/28 anonim válasza:
33%

Én hosszú-hosszú évek óta azt olvasom,hogy a kutyáknak jó a házi koszt.Sőt több állatorvostól is ezt hallottam,hogy a házi egészséges,a boltival ellentétben.Aki csak bolti műanyag sz@rokkal eteti a kutyát az sokkal hamarabb elmúlik.

Több ismerősöm is így járt,5-6 évig éltek a kutyák.A mostani állatorvosunk direkt kihangsúlyozta,hogy a kutyatápot szárazon semmiképp ne adjuk elé.

2016. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted egy kutya a természetben hol találkozik chilivel? Mikor jutna eszébe egy vadon élő kutyának, hogy most krumplit fog enni jó fűszeresen? Ugyanúgy, ahogy pl egy lónak se jutna eszébe tésztát enni. A kutya nem mindenevő, mint a disznó. Úgyhogy ne csodálkozz, ha sokan felháborodnak ezen, hogy ilyenekkel eteted. És nm attól vagy jó gazda, hogy nem vered láncra, meg elviszed sétálni. Ez a minimum, ha kutyád van.
2016. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
32%

Uramatyám, komolyan mondom néhány ember okoskodni jár ide, meg kioktatni másokat, úgy hogy semmi valóságalapja nincs amit irnak. Még hogy moslék? Te moslékot eszel okostojás? Az égvilágon semmi baja nincs tőle a kutyának, sőt még hálás is lesz érte. És itt most nem az anyuci divatpincsi kutyusárol beszélek, mert azt nem nevezném kutyának.

Kedves kérdező, nyugodtan add neki oda, ha még nem romlott, mert SEMMI baja nem lesz tőle, inkább még örülni is fog neki. Károgók meg menjetek máshova okoskodni.

2016. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
21%
utolsó voltam, nyugodtan pontozzatok le, mert k..vára nem érdekel. Ugy látom itt mindenki kutya táplálkozási szakértő. A kutyának is van annyi esze, hogy nem eszi meg azt ami nem jó, vagy ha eszi, akkor is csak fintorogva. Nálunk napi szinten kap maradékot a táp mellett és köszöni szépen, boldog. U.i: táppal hol találkozik egy kóbor kutya?
2016. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
65%

ajánlom a kedves kontároknak, hogy előbb olvassanak utána, mivel kell etetni egy kutyát, utána osszák az észt másoknak ;)


igenis moslék..., te megennéd a kérdező által leírtakat egybegyúrva? nem..., akkor meg minek pattogsz?


kérdező, az alapvető dolog, hogy ha egyszer már állattartásra adod a fejed, akkor minden tőled telhető dolgot megteszel a boldogságáért, azonban ehhez az is hozzátartozik, hogy megfelelően táplálod, hogy egészséges legyen


az jó, ha valaki házi kosztot ad a kutyájának, főz neki, de csak abban esetben, ha ténylegesen a kutya igényeinek megfelelő táplálékot adja neki

2016. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%
Táppal nem, de állati származékokkal, hússal, csonttal, stb. Nem krumplival meg tésztával...
2016. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
27%
én vagyok megint, a ,,kontár,,, az a szó elkerülte a figyelmemet, hogy egybe akarja önteni. Természetesen külön külön szoktam adni a kutyusnak én is, nem teszem bele a rántotthust meg a spagettit a levesbe.
2016. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem kutyának való kaja egyik sem, de belehalni nyilván nem fog, max. összef.ssa az udvart.

Én személy szerint nem adnám oda neki egyiket sem, mert semmi szüksége rá.

2016. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
42%
Igen csilit nem talál a kutya a természetben. Ahogy mesterségesen előálitott kutyatápnak nevezett szemetet sem.
2016. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!