Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Apro kutyanak milyen jutalomfa...

Apro kutyanak milyen jutalomfalatot? (tanitashoz)

Figyelt kérdés

Yorkim lesz nem sokara es a kezdetektol fogva kepezni fogom. Ennek sikeressege erdekeben mar honapok ota tanulom, hogyan lehet kutyat kikepezni, videokat is neztem es jegyzeteltem. Szoval a technika megvan, mar csak azon filozom, hogy milyen jutalomfalatot hasznalhatnek.

Mivel a yorki icipici, ezert a falatnak is picinek kell lenni, hogy a kutya ne teljen el mar a 3. falattol. Nem tudom, lehet-e kapni ilyen csoppsegeknek, vagy az ember maga csinalja inkabb?

En gondoltam pl. apro, fott csirkemell-falatkakra, esetleg csipetke sajtdarabokra, vagy ha szeretni fogja a repat, akkor repamorzsakat.

Akinek van tapasztalata, irjon! Ha az en otleteim nem jok, azt indokkal egyutt irjatok meg!

Koszi elore is!


2010. márc. 30. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Virsli, sajt, párizsi, maradék hús. Én ezeket adom, a sajt a sláger, igaz, ő nem yorki, kicsit nagyobb, de szerintem neki is jó lesz.
2010. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A jutifalatnál nagyon fontos, hogy ne kelljen rágni, hanem azonnal lemenjen a torkán, így nem terelődik el a figyelme a tanulásról/játékról.
2010. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
100%
ságaselyemsonka. :)) A kölyköknek ezt szoktam, egészen apró darabokra lehet csipkedni.
2010. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajt, virsli, páriszi apró darabokra vágva. Vagy mi még azt szoktuk, lehet kapni ilyen kis húslapocskákat, 20 db van egy zacskóba, kifejezetten kutya jutifalat. Egy lapocska majdnem 10 centi hosszú, 2 centi széles és lehet tördelni belőle a pici darabokat. Személy szerint azért kedvelem jobban, mint a virslit, mert nem lesz tiszta dzsuva a kezem tőle. Virslit extra jutinak használom, mikor valami új dolgot tanítok. Nekünk ez a lapocska nagyon bevált és csak párszáz forint.
2010. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, tok jo, ezek mind nagyon jo otletek. Majd kiprobalom es annal maradok, amelyik a legjobban motivalja a kutyat es amelyikkel a legegyszerubb banni. Koszi mindenkinek!

Udv

2010. ápr. 1. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!