Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is vesztetek már össze a...

Ti is vesztetek már össze a kutyátokkal?

Figyelt kérdés
Az enyém minősíthetetlenül viselkedett a mai séta során, és nagyon felhúztam magam rajta. Amióta hazajöttünk, kölcsönös a sértődöttség (nem szóltam hozzá). Egy ponton gondoltam, kibékülök, magamhoz hívtam. Jött is lelkesen, simi, de utána faképnél hagyott... Most hidegháború van. Nálatok volt már hasonló?
2016. febr. 19. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
de ari.. :)
2016. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
A kutyával még sosem, de a férjem egyre többször idegesít a hülyeségeivel.. a kutya kiszámítható, ha valami rosszat csinál, akkor valószínűleg én is elcsesztem előzőleg valamit. Ugyanez a férjekről sajnos nem mondható el :(
2016. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
elég gyakran. legutóbb például a gravitációs hullámokról vitatkoztunk, ami aztán veszekedéssé fajult, mert a kutyám rosszul idézett egy tudományos cikkből. aztán elmúlt a varázsgomba hatása.
2016. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a macskámmal szoktam néha,kiküldöm a szobából,aztán kb 20 perc múlva jön,de rászólok,olyankor leül az ajtó túloldalán,néha bedugja a fejét,aztán ha mondom a nevét,akkor morgolódva beszalad az ölembe, imádom
2016. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Andizsuzsi ***** válasza:
47%
Ha minősíthetetlenül viselkedik, akkor magadon gondolkodj el. Valamit nagyon nem jól csináltál. Haragszom rádot nem érdemes vele játszani, mert csak azt érzékeli, hogy mérges vagy, az okot nem tudja.
2016. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, volt már rá példa. Viszont ezt az állapotot hosszú távon nem érdemes fenntartani. Mert a kutya nem érti. Utána muszáj feloldani a büntetést.
2016. febr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, "vesztem össze vele".

Ez annyiból állt, hogy rosszaságot csinált, én nagyon megszidtam, leültettem arra a helyre, ahol a rosszaságot csinálta kb 5 percre, aztán persze "kibékültem vele".


Semmi értelme sokáig így büntetni, mert nem fogja érteni a helyzetet.

2016. febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

párszor igen...

egy gyárban melóztam,és mikor éjszakás voltam minidig felkeltett, ugat,és ugat, és ugat...


rosszabb volt mind egy gyerek...


nagyon utáltam... a kis gyökeret... mindig elmondtam minden sz@rnak,

2016. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

utolsó vagyok, és legjobban akkor tette be a keresztet,amikor barátnőmmel "együtt voltunk" és felugrott az ágyra és jelezte hogy ki kell engednünk mer be fog kakálni...


szerencséje hogy nagy kutya barát vagyok... :)

2016. febr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!