Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem hízik a kiskutyám?

Miért nem hízik a kiskutyám?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapos magyar vizsla, napi 300 gramm helyett 360 gramm tápot kap , de így is csont ès bőr. Fèregtelenítve van, semmi orvosi baja nincs ès enni is imád... nem nagyon értem.
2016. febr. 21. 21:35
1 2
 11/13 elwera ***** válasza:
Adhatsz neki húst is, meg bőrt, meg csontot. Én szoktam és attól híznak a kutyák.
2016. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha jó minőségű táppal etetsz, akkor azért szerintem oda kell figyelni a hússal való etetésre. Nehogy sok legyen valami összetevő, pl. fehérje. Mert ugye egy jó tápban meg van minden ami kell. Tehát szerintem vagy csak hús vagy csak jó minőségű táp. Lehet nem jól mondom, de van egy ilyen érzésem. Facen van B.a.r.f csoport (hússal etetés), ott szerintem segítenek.
2016. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
képfeltöltés.hu oda feltöltöd a fotót és utána ide bemásolod a linkjét.
2016. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!