Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 2 hete teljesen...

A kutyám 2 hete teljesen "megbolondult". Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve nálunk van, még kölyökként került hozzánk. Szeretetből, játékból nincs hiány, viszont 2 hete naponta bokrokat szed ki, ma pedig egy egész fűzfával várt minket. Kisebb korában már próbálkozott hasonlóval, de leszoktattuk, fél évig nem csinálta.. Most viszont hiába szóltunk rá, semmi nem használt..
2008. szept. 19. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerü, két oka lehet a dolognak:

1. ha lány, akkor tüzel

1.a, ha fiú, akkor meg kanos és kéne neki egy leány

2. hiperaktív egy kicsit, le kell fárasztani, el kell vinni sétálni meg futtatni amíg bírja erővel (a futtatás a legjobb, én bicajra szállok minden a kutya meg alig győz futni utánam, ne félj mire hazaérünk csak úgy beesik az ólba)



Sok szerencsét :)

2008. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na, igen... kellett nektek leszoktatni róla.

Egyszerű: most éli ki magát, mivel kölyök korában korlátoztátok. Nagyon elrontottátok, de mostmár nem tudtok változtatni, hagy élje ki magát, de felkészítelek, ez évekbe is telhet, szóval győzzétek eldugni előle a papucsokat. Az én kölyök kutyám sem különb, de semmiképp nem "szoktatom" le a játékról, ha valami rosszat csinál, akkor megdorgálom. Eldugtam előle a papucsokat, egyéb kihurcolni valókat és, ha elmegyek szét szórok valami elvihetőt a szobában és a lakásban, hogy hagy cincálja azt.

De lehet, hogy "csak" tüzel, bár én még nem láttam olyan kutyát, aki szét szedi a bokrot tüzeléskor. Ha mégis ez van, akkor adjatok neki plüssöket, hagy dolgozzon azokon.

2008. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
plusz még az időjárás is lehet az oka. azért csinálja épp most, mert már nincs annyira meleg. ilyen időben sokkal aktívabbak a kutyusok, nem fárasztja le őket a nagy meleg, így valóban neked kell ...
2008. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!