Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom teljesen megbolondul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom teljesen megbolondult, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elmentünk 3 napra külföldre kirándulni a sulival és ott megismerkedtünk pár sráccal, csináltunk közös képeket, az egyik srác írt is nekem facebookon, hogy hiányozni fogunk nekik és erre a barátom teljesen felkapta a vizet és most el akar utazni, hogy "beszéljen" a sráccal. :| :S

Hogyan értessem meg vele, hogy semmi értelme féltékenynek lennie, attól, hogy csináltunk pár közös képet?


2011. ápr. 17. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Mond azt ,hogy jó úgysem fog elmenni:))csak a szája jár...
2011. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mond meg neki ha ő megy én megyek hozzád :) kb ez ilyen értékű szócséplés
2011. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hagyd rá...csak izmozik neked mert megsértődött hogy mással fotózkodsz. féltékeny. reméljük nem a rosszabb fajtából. várj had csillapodjon le egy kicsit. és egy picit oldd a feszkót...tégy a kedvére hogy megbékéljen
2011. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát sztem nem viccel, láttam az arcát meg tényleg sík ideg volt délután, én ráhagytam inkább, de nem tudom :/
2011. ápr. 17. 22:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy ezt mondom, de Neked jól esne, ha a barátod nélküled utazna el, és más csajokkal csinálna közös képeket, aztán meg írná neki a csaj, hogy hiányozni fog neki?? Nem gondoltál még bele? Szerintem jogosan kapta fel a vizet. Elmenni nem fog hozzá, nyugi. De azon ne csodálkozz, ha bosszút áll. Ő is rá fog jönni, hogy ez a közös kép nem csak a srácon múlt,hanem rajtad is,és nem csak a srácra fog haragudni. Én így gondolom, de aztán kitudja. Ez az én véleményem csak.

18/L

2011. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát de könyörgöm, velük voltunk összerakva, hogy nézett volna ki, ha nem csinálunk közös képet? Ráadásul olyan közös kép, hogy a barátnőim is rajta vannak, én pedig épp hogy oda hajolok a sráchoz ő pedig karol.
2011. ápr. 17. 22:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátodat hogy cigánynak tartja-e magát, amiért így felkapta a vizet.
2011. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátod egy begubózott féltékeny vadállat. Minél előbb szabadulj meg tőle. A következő barátoddal pedig a saját érdekedben építs ki normális bizalmi légkört. Mert ezt mind a ketten elcsesztétek. És nem a fotóval...
2011. ápr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Háát? Szerintem ez így nem igaz.
2011. ápr. 18. 10:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de pár közös fotón így kiakad? Vagy az van, hogy ismer téged és gondolja megint összefeküdtél valakivel... Vagy az, hogy ő egy túlzottan féltény srác, aki már egy pillantásra is véresszájú vadállattá vedlik át.
2011. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!