Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bernáthegyi kutyámnak megy a...

Bernáthegyi kutyámnak megy a hasa már 3hónapja bővebben lent?

Figyelt kérdés
9éves a Bernáthhegyi kutyám és már kb 3hónapja megy a hasa hívtam állatorvos többször is. Szedett ilyen székletkötőket is hát addig jó is volt a széklete de abbahagytam és megint ment a hasa. Aztán diétára fogtam csak rizst evett meg májkrémet, de akkor is jó volt de amint evett valami mást megint ment a hasa. Mindig nyöszörög meg megnőtt a hasa, de nem vemhes megnézettem. Semmit nem javul az állapota nagyon gyenge és én úgy sajnálom őt mert annyira szeretem!! Állatorvost tudok hívni de a kutya csak nekem engedi meg a családomnak hogy hozzá érjen. Az állatorvosra morog meg minden. Mivel nagy kutya igazából nagy kertünk van így ő elvolt ott így nem is volt még soha megsétáltatva. Így hát elég nehéz lenne most elvinni őt állatorvoshoz. Ha esetleg volt mápr valakinek ilyen problémája vagy tudja mit kéne tennem?

2016. febr. 23. 06:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 06:56

Amíg egy orvos csak találgatás alapon gyógyszerez, igen ritka, hogy bejöjjön valamelyik gyógyszer.

Ha nincs székletvizsgálat, hogy abban kimutatható-e valamilyen betegség, amit célzottan kezelni lehet, addig kevés az esélye az eredménynek. A 9 éves bernát már öreg kutya. Fennállhat már nála belső szervi elváltozás is. Pl a máj akár. Első körben kellene egy bélsár vizsgálat. Ha az nem hoz eredményt, akkor sajnos csak egy sokrétű kivizsgálás vezethetne eredményre . Ehhez viszont felszerelt rendelőre van szükség.

2016. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A nagy kertet azt úgy értettem hogy pusztában óriási farm. A kutya ki van engedve az óriási helyre meg a pusztába is mehet de városban még nem járt. Elősször meg kéne tudni hogy hogyis értettem aztán pedig lehet csesztetni
2016. febr. 23. 22:06
 13/14 A kérdező kommentje:
07:36 köszi a választ :) sokat köszönhetek holnap visszük a kutyust egy rendelőbe jó messze de ott reményeink szerint lessz valami. A diétás ötlet jó köszönöm.
2016. febr. 23. 22:09
 14/14 anonim ***** válasza:
Szívesen! Jobbulást kívánok a blökidnek!
2016. febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!