Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatulajdonosok mi a velemen...

Kutyatulajdonosok mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
Nyitottam az osszel egy kutyakozmetikat, elkezdtek jonni a vendegek es meg is voltak elegedve. Hagytak borravalot es mielott elmentek mondtak hogy jonnek legkozelebb is mert jol dolgozom. Ezek kozul akik annyira meg voltak elegedve csak par jott vissza, mostanaban inkabb uj vendegek jonnek. Egyebkent a kornyeken meg van v 3 kutyakozmetika, de en olcsobban dolgozom mint ok. Szerintetek mi lehet a baj?
2016. febr. 24. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
6%

"Szerintetek mi lehet a baj?"


A baj az, hogy nem jönnek vissza a vendégek.

Te inkább a megoldást keresd, ne a bajt.

2016. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugy kerdezem hogy mi lehet a baj amiert nem jonnek vissza a vendegek?
2016. febr. 24. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En is egy fodraszhoz jarom csak de van amikor havonta megyek el,most viszont mar egy fel eve nem jartam nala

De masnal se

Egyszeruen most nincs szukseg ra

2016. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az, hogy tél volt, amikor az emberek többsége nem nyíratja a kutyáját, hogy védje a szőr a hideg ellen? :)
2016. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Sok oka lehet. Lehet, hogy a többi jobban dolgozik, meet több a tapasztalatuk. Vagy a tiéd nem frekventált helyen van és azért a kis árkülönbségért nem éri meg utazni. Azt javaslom amúgy, hogy ne az árban versenyezz, mert mindig jöhet valaki, aki olcsóbban dolgozik és a végén olyan alacsony árak lesznek, hogy senkinek nem éri meg.
2016. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Gazdáknak a rendszeres kozmetika meg a majd jövünk az évente 2 alkalmat szokott jelenti :D


Ne félj majd most tavasszal-nyáron be fog indulni,mikor eszébe jut az embereknek,hogy jéé van egy loncsos kutyám a kert végében aki megpusztul a melegtől.


Jól menő szakma ez,ha jó vagy,keresett és ráspeckózól egy fajtára! :)


Hirdesd meg,szóró lapozzál stb


Egy kozmetikának minimum egy év mire beindul.

2016. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

van aki ritkán jár, lehet, hogy visszajön, de csak fél, egy év múlva :)

addig hirdesd magad (szórólap, facebook stb.), majd odaszoknak az emberek, ha szépen dolgozol.

2016. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 elwera ***** válasza:

A kutyámat 2 havonta minimum kell vágni, meg fürdetni.

A testét mindig jól levágják, de nem értem mért hagynak mindig ugyanolyan két kis hülye szőrpamacsot a pofiján kétoldalt. Mondjuk itt ez a példa. Ez nem az én kutyám, csak mutatom hogy kb ilyenre vágják mindig:

[link]

vagy ilyesmire:

[link]

Én otthon mindig utánavágom, rövidebbre kétoldalt a pofiját. A feje tetején meg hagynak egy nagy pamamcsot, mintha uszkár lenne, így: [link]

talán ez is jó példa rá

[link]

Szerintem ez a fej hülyén néz ki, hogy ilyenre vágják. Sokkal jobb lenne ha levágnák az arcáról azokat a hosszabb szőröket normálisra és nem ilyen egyenesre vágnák, hanem átmenetesre.

2016. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!