Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kutya szereti az...

Minden kutya szereti az almát, a gyümölcsöket?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 19:48
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Csak azért vagyok okos ebből a témámból,mert szerencsére vannak olyan barátaim,akik ebben segítségemre vannak:-D .

Nem minden gyümölcsöt és zöldséget szabad a kutyának ennie,mert nagyon sok végzetes problémákat okozhat.


-szőlő,mazsola

-csoki,kakaó

-fokhagyma,hagyma

-avokádó

-gyümölcsmag


Bár nem zöldség és gyömölcs,de a nikotin(os víz),és a nyers disznóhús is a kutya elpusztulásához vezethet.


A fentiekben felsoroltak mindegyike tartalmaz olyan alkotóelemet,amelyet a kutya szervezetére méregként hatnak.

2008. szept. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez komoly? :-O

Akkor lehet, hogy többet már nem adok neki... nehogy valami baja legyen szegény kis szivem csücskének! :)

2008. szept. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hűha! Akkor a szüleim kuytája, aki mellesleg kinti kutya és maradékot kap enni, már rég kipurcanhatott volna, pedig már 9 éves... mindent megeszik a nyers csirkebéltől kezdve a krumplin át egészen a gyümölcsökig mindent!!! Vagy attól függ, hogy mennyire van elkényeztetve egy kutya? Vagy mennyire van már "génmanipulálva", hogy minél kisebb és viccesebb kinézetű kutya legyen belőle?

Ez szerintem hülyeség

2008. szept. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem van 2 westie kutyám az eggyik szereti a gyümölcsöket a másik nem nagyon
2008. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kutyafüggő...A miénk is szeret pár gyümit de nem mindent...A körtét imádja de az almát nem eszi...Tehát nem, nem MINDEN kutya...
2008. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk kifejezetten a cseresznyemagot szereti. Nem adjuk oda neki, föleszi a fa alól. Meg a diót. Megtöri a fogával, és kieszi a belsejét. ezen kívül még a főtt petrezselymet,a szőlőt és a dinnyét is.

A szőlő szabályosan le volt legelve abban a magasságban, ameddig a kutya felér.

Vizsláról van szó.

2010. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!