Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acanat hol tudnék venni...

Acanat hol tudnék venni nagyker áron?

Figyelt kérdés
Vagy abban is benne lennék ha többen összefognánk és együtt rendelnénk.Ugy lehet,hogy nagyobb kedvezményt kapnánk.Nekem puppy large breed kellene.
2010. márc. 31. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
webkutya.hu ?
2010. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi de a webkutya nem igazán olcsó én 14600 ft-ért veszem a puppy large breed-et 18kg-ot.Ök meg 16000 ft-ért árulják.A 14600 ft-nál kellene nekem ólcsóbb ár.
2010. márc. 31. 23:13
 3/6 anonim ***** válasza:

jajm értem. petnet.hu?

vagy ha beírod h kutyatáp webshop a google be?

végül is ha ennyiért veszel akkor már a legtöbb helyen ingyen szállítják.csak hirtelen azért ajánlottam a webkutyát mert ők mindig ingyen szállítanak a rendelés értékétől függetlenül.

2010. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:

Alpha-Vet vagy Anivet.

De keress rá a gogliban a hazai importőrre, azt nem tudom ki.

2010. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennél olcsóbban nem találsz, de ha mégis, akkor megírnád nekem, hogy hol és mennyiért? Köszi!
2010. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Tenyésztői áron tudod olcsóbban venni, de akkor rendelni kell nagyobb mennyiségben, minimum 2 zsák, és tenyésztői szerződés az Acanával (úgy emlékszem). Persze ez nem kötelez semmire.


[link]


Itt megtalálod az árlistát!

2010. ápr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!