Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz gond? Lent.

Nem lesz gond? Lent.

Figyelt kérdés

A szuka kutyámat nemsokára ivartalanításra viszem. A kan kutyám nem próbál majd elszökni, hogy pározhasson?

A szomszédban csak kan kutyák vannak, de az utcában biztos van szuka kutya is.



2016. febr. 26. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem ivartalanítod a kant is?
2016. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szökésbiztosra kell megcsinálni kertet, akár ivarosak a kutyák, akár nem.
2016. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam én is.

Viszont nem tudom milyen hatással lenne rá a műtét, mennyire nyugodna le. Csak mert pont ilyen kis bikaként jó, amilyen most :)

2016. febr. 26. 17:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk kiszökni nem tudna, csak nem tudom mennyire viselné meg..
2016. febr. 26. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Az alaptermészete nem fog változni, ha domináns, agilis kutyád van, akkor az is fog maradni. Inkább csak a párzási ösztönnel összefüggő viselkedésében lesz különbség.


Nekem még ivarérés előtt ivartalanított domináns lány kutyám van és a mai napig is képes a dominanciáját érvényesíteni más kutyákkal szemben. Ez semmit sem változott a műtét után.

2016. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az enyém ugyanolyan domináns bunkó mint eddig, csak jobban figyel rám, könnyebb kontroll alatt tartani és nem pörög rá kényszeresen szuka kutyákra.
2016. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: ő jóval ivarérés után lett ivartalanítva.
2016. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!