Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy éves tacsink pár napja...

Egy éves tacsink pár napja étvágytalan, fekszik, bágyadt. Mitől lehet sötét a vizelete? Ez aggaszt a legjobban, most vettem észre!

Figyelt kérdés
kutyák,tacskó,vizelet,betegség
2016. febr. 28. 08:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Orvoshoz vidd el, mi nem fogjuk tudni megmondani hogy mi baja van!
2016. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A Babesiosis-nek pont ezek a tünetei. Ez kullancs által terjesztett betegség és halálos kimenetelű, ha nem kezelik időben. Azonnal vidd állatorvoshoz!
2016. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel babézia. Azonnal tépjetek el vele orvoshoz!!!
2016. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ha már sötét a vizelet, akkor nagyon nagy a baj, rohanjatok az orvoshoz, és imádkozzatok, hogy meg tudják menteni a kiskutyát.
2016. febr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják babesiának.Orvosi kezelés nélkül akár órákon belül elpusztulhat.

Nincs idő holnapig várni!

2016. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha napok óta beteg a kutya,miért vártatok idáig az orvossal?
2016. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Babézia amit kullancs okoz vagy vese elégtelenség.


Ezzel pár napot kár volt várni,minden egyes perccel, kevés az esélye a túlélésre,szóval még a mai nap rögtön vidd egy állatkórházba.


Nem értem miért ilyen felelőtlenek az emberek :(


Gondolom ha te rosszul vagy,sötétet pisilsz akkor nem otthon fekszel és gyakorira írogatsz,hanem orvoshoz fordulsz.

2016. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez valószínűleg babesia lesz, (ez egy kullancsok által terjesztett betegség, ha nem kezelik időben, halálos), remélem már voltatok állatorvosnál és meg fog gyógyulni a kutyus!

Máskor meg ne napokig nézd ahogy szenved, hanem nyomás az állatorvoshoz.

Szerintem ha te, vagy ha van a gyereked étvágytalan és bágyadt nem vársz napokat, pár órán belül már a rendelőben vagy. Egy kutyának erre ugyanúgy szüksége van.


Jobbulást a tacsinak!

2016. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Még aznap elvittük kórházba.Babésia.Mindennap infúzió,gyógyszerek.Már sokkal jobban van hála Istennek.Aki "lefelelőtlenezett",annak üzenem, hogy bár minden ember annyit törődne az állataival-és a máséval is-mint én,mint mi.(A "mi" alatt a családomat értem.)
2016. márc. 2. 07:26
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Bocs,de nem úgy tűnik.

Aki tényleg törődik az állattal,nem nézi napokig,hogy a kutya étvágytalan,bágyadt,fekszik.

Tudd,hogy most hatalmas szerencsétek volt.Sokszor órák alatt romolhat annyit a babesiás kutya állapota,hogy menthetetlen.

Remélem,máskor azonnal,már az első tüneteknél elviszitek.

2016. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!