Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy éves tacsink pár napja...

Egy éves tacsink pár napja étvágytalan, fekszik, bágyadt. Mitől lehet sötét a vizelete? Ez aggaszt a legjobban, most vettem észre!

Figyelt kérdés
kutyák,tacskó,vizelet,betegség
2016. febr. 28. 08:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
"nem úgy tűnik" Igen,az lehet.De ami csak "tűnik"-magában a szóban is benne van-messze áll az igazságtól. :)
2016. márc. 3. 06:39
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, azért ne legyünk igazságtalanok. Aki még nem találkozott a babéziával, abban fel sem merül az, hogy egy kis bágyadtság nagyon komoly betegség előjele is lehet.

Az én kutyám erősen frontérzékeny és nálunk is viszonylag gyakran előfordul, hogy bágyadt, kedvetlen, akár napokon keresztül. Akkor én havi szinten rohangáljak az orvoshoz?

( Na jó, az elején még megtettem, de aztán egyértelművé vált, hogy mi a baj, így most már nem dőlök ettől a kardomba)

2016. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

Az viszont nem áll messze az igazságtól,hogy napokig néztétek,hogy nincs jól a kutya és nem tettetek semmit.

Inkább itt kérdezgettél.

Ha nem ismeri valaki a babesiát,attól még rájöhet,hogy baj van azzal a kutyával,aki egész nap fekszik,kedvetlen,nem eszik.

És nem vár napokig azzal,hogy orvoshoz vigye.

2016. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló! Végre egy bölcs ember.Aki nem találkozott még babéziával,el sem tudja képzelni,milyen gyors lefolyású,agresszív kórokozó!Persze,hogy most már mi is tudni fogjuk.És ahogy írod,sokszor előfordul a kutyáddal,hogy lustizik,akár napokig nem "pörög fel".A miénk is szokott így.Ennyi.
2016. márc. 3. 11:25
 15/16 anonim ***** válasza:

Összekeversz valakivel.

Az én kutyáim nem szoktak leverték,kedvetlenek lenni.Ha igen,irány a doki.Nem napok múlva,hanem azonnal.Pedig 85 kilométerre van a legközelebbi normális doki,autó nincs.Semmi gond,megyünk vonattal.Mint pl.holnap is állatorvoshoz visszük az egyik kutyánkat.

2016. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
"Előző előtti" válaszolót akartam megszólítani,nem keverlek össze senkivel.Egyébként a szövegkörnyezetből kiderül,hogy kinek a kommentjére reagáltam.
2016. márc. 4. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!