Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te felengeded a kutyát az...

Piriiiii kérdése:

Te felengeded a kutyát az ágyadba, amiben alszol?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
77%
Igen, felengedem. Én szeretek vele aludni, mert megnyugtat a szuszogása.
2016. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
94%
nem engedem fel:) az a mi magán szféránk, de a kanapéra feljöhet tv-ni
2016. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
82%

Heló!


Igen. De nagy franf, sokszor fel akar jönn, aztán pár perc után le is lép. De imádom, amikor mellettem fekszik, és kicsit horkol :D

2016. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
21%

Nem.


A kutya nem az ágyba és a szobába való, már így is nagy dolog az ha egyáltalán egy kutya bent lehet a házban, persze méretétől függ. Én kutyám Angol Cocker Spániel kizárólag az alsó szinten lehet mert örökbe fogadtuk egy olyan helyről ahol bent volt a lakásban, de amúgy is benti kutya lett volna éjszakára mindenképp. Ott nekünk az alsó szinten, a konyha, étkező van ott szabadon mászkálhat meg van egy szoba amit úgymond hobbi szobának használunk ott van egy régi heverő amin ugye aludhat az már így is le van selejtezve, de attól független hogy aludhat rajta ritkán ugrik fel rá, jobbára akkor amikor párom vagy én leülünk oda akkor mindig felugrik hogy megsimogathassuk, aludni is csak napközbe alszik rajta inkább csak szundikál. De neki a helye ott van az ágy mellett egy régi nagy párna alatta egy üreg pléddel amin aludni szokott, de nyáron amikor éjjel is meleg van akkor mindig a konyhába megy ki a bejárati ajtó előtt lévő lábtörlőn alszik mert ott szokott neki lenni a leghűvösebb. Akkor napközbe is inkább a járólapos részeken alszik mint a parkettán vagy amikor itthon vagyunk és nyitva az ajtó akkor van mikor kimegy az udvarra és a pince lejárónál alszik mert ott hűvösebb szokott lenni, vagy épp ha nincs akkora hőség és már árnyék van a bejárati ajtónál akkor ott mellette szokott el lenni.


Amikor a felső szintet teljes egészében felújítottuk és minden szét volt bombázva a fürdőszoba kivételével akkor lent aludtunk a hobbi szobába, egy felfújható vendégágyat kértünk kölcsön arra egyszer felugrott aludni de azonnal lezavartuk mert nem ott van az ő helye. De akkor nem egyszer volt rá példa hogy arra keltem fel hogy épp les rám, várja mikor engedem ki őt reggel ahogy szoktam, de olyan is volt amikor arra keltem hogy a lábamat nyalogatja. Amikor a barátnőm éjjeles volt akkor és lent aludt akkor mesélte hogy arra kelt fel hogy a kutya a helyemen alszik és horkolt szinte. Akkor az volt a szerencsénk hogy előtte való nap volt kozmetikusnál, akkor volt lenyírva a szőre meg fürdetve is volt, és akkor már nem volt kint a udvaron sem.

2016. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
17%
A kutyának kint van a helye az udvaron.
2016. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
75%
Németjuhász kutyám van. Én felengedném az ágyba, de Maine Coon cicám nem engedi. De néha Arni nyer, és akkor ő alszik az ágyban..
2016. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
84%

"A kutyának kint van a helye az udvaron."


A kutya falka állat, és a falkában a helye. Vagy ti is az udvaron éltek?

2016. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
86%
Aki azt írja, hogy a kutyának a kertben a helye, őrizze a házat, stb., annak szólok, hogy nem a középkorban élünk. Házőrzésre riasztó kell, nem kutya. Ha kutyád van, kezeld családtagként, ha felengeded az ágyba, ha nem. Ne pedig egy tárgy legyen amit kint "tárolsz" a kertben, mert hogy ott a helye...
2016. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
16%

#18


A kutya legyen kint a TÖBBI kutyával.

2016. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
80%
Felengedem. Már 7 éves és soha semmi bajom nem volt tőle. Nincs is más, amit annyira szeretne, hiába vettem neki szipiszupi fekhelyet, ez csak akkor alszik nyugodtan, a hátára fordulva, ha a lábamhoz hozzáérhet.
2016. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!