Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te felengeded a kutyát az...

Piriiiii kérdése:

Te felengeded a kutyát az ágyadba, amiben alszol?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
6%
Igen, főleg ha fagyott a kutya
2016. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
89%

46%-os, mint írtam, nem az ágyba engedés a lényeg (én nem engedem fel) hanem hogy családtagként kezeld a kutyádat, ha már kutyatartásra adtad a fejed.

Egyébként remélem neked nincs kutyád.

2016. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
13%
A kutyának kint a helye az udvarban, az meg beengedi az vessen magára ha elkap valami fertőzést, vagy bélférges lesz, esetleg allergiás. A kutya azért van hogy őrizze a házat, nagy udvarunk van, a házunk kicsi, nem fogom befektetni magam mellé, ettől én rossz ember vagyok? Kétlem. Az a rossz ember aki egész napra becsukja a kutyáját a panelba, vagy egy ketrecbe. Az ilyen ne vállaljon kutyát ha nincs szabad tér ahol ugrálhat az állat!!
2016. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ. :)

És köszönöm azoknak is, akik már megint csak veszekedni jöttetek, meg okoskodni. Nem arra voltam kíváncsi, hogy hova való a kutya, hanem arra, hogy ki-ki felengedi-e. Felesleges azon pattognotok, hogy felmehet-e a kutya az ágyba ennél vagy annál a gazdinál, a kutyának így is, úgy is megfelel (mert a kertben is jól érzi magát és az ágyban is), a gond max a gazdi életében merülhet fel, ha kap valami fertőzést vagy bármit.

2016. márc. 1. 19:07
 25/62 A kérdező kommentje:
A migránsokat lesztek szívesek végképp nem idekeverni.
2016. márc. 1. 19:08
 26/62 anonim ***** válasza:
15%
NEm azok okoskodnak akik nem engedik be az ágyba, hanem azok akik felengedik. Mellesleg miért kell lepontozni ha nem engedem be a házamba az ebet? Hm?
2016. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Félemeletes az ágyam, a kutya meg kicsi, nem tud feljönni.

De amikor nagyanyámnál vagyunk - ott alacsony az ágy -, akkor reggel felugrik 1-2 percre, körbeugrál, aztán lemegy. :D

2016. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
13%

#30


Mert általános szabály, hogy csak az az ember aki felengedi! sőt francia csókkal ébreszti a kis bodrit.


Ez olyan, minthogy gyereket MINDENKI akarjon meg kötelező elismerni egyes - vallási - népcsoportok felsőbbrendűségét és csak az ő tragédiájukat síratni - egy magyar halott nem ér annyit, mint egy zsi...ványok miatt elhuyt szegény isten ajándéka.

2016. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:

Nem tudom, kik okoskodnak, mert azt, ahol ilyesmivel kezdődik a komment: #--

el sem olvasom. :) Az nem nekem szól... Én nem pontoztam senkit se fel, se le, nem ezen élvezkedem.

2016. márc. 1. 19:12
 30/62 anonim ***** válasza:
78%
szerintem elég szomorú, hogy a 21.században még mindig sokan úgy gondolják, hogy a kutya feladata a ház őrzése. én kifejezetten utálom amikor a kutyáim ugatják az utcát és elvárom tőlük, hogy mindenkivel kedvesek vagy tartózkodóak legyenek. nekem azért lett kutyám, hogy tudjak vele sétálni, futni, biciklizni, tudjam tanítani és kutyás eseményeken részt tudjak vele venni. amíg ezeket a feladatokat teljesítik, azt csinálnak amit akarnak, nem szabályozom őket. ha nekik olyan kedvük van, hogy felugranak az ágyra, nem bánom, de amikor "munka" van elvárom, hogy csinálják amit kérek. ez a felfogás nálunk nagyon bevált és ha dolgozni kell azt se azért csinálják mert köteleztem rá őket, hanem mert ugyanúgy élvezik(ha nem jobban) mint amikor az ágyba felugranak mellém.
2016. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!