Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te felengeded a kutyát az...

Piriiiii kérdése:

Te felengeded a kutyát az ágyadba, amiben alszol?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim válasza:
90%

33/f


Nekem egy boxerem van, az ágyba nem jöhet fel, mert az az enyém (és a barátnőmé). Az ágyam végében is van egy fekhelye (plusz az előszobában), így a közelemben lehet éjszaka is. A nappaliban a kanapéra felmehet, és gyakran előfordul, hogy amikor ott nézek valami filmet, akkor hozzám bújik. Néha elalszom a filmen, akkor együtt alszunk. De pontosan tudja, hogy a kanapé nem az ágyam.

Amikor kölyökként hozzám került, akkor egy-két hétig engedtem, hogy velem aludjon az ágyban, utána vagy egy hónapig tartott leszoktatni erről, mert minden este hatalmas hisztit csapott, hogy nem jöhet fel. Most már nincs ilyen probléma.

2016. márc. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 Mézga Krisztina ***** válasza:
100%
Egy szó, mint száz, magánügy, ki engedi fel, ki nem. Én mindig áttöröltem pici samponos, ecetes vizes törülközővel, tehát tiszta volt. A kertben tartással kapcsolatos legértelmesebb és legtudományosabb válasszal egyetértek: a kutya falkaállat, a falkájában a helye, vagyis a családban a családdal. Bármilyen hihetetlen, félnek egyedül. Egy kuvasz folyamatosan ugatott kinn éjszaka, majd beteg lett, és beengeedték az előtérbe. Szerintetek hajlandó volt utána kinn lenni éjszaka? :)))
2016. márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!