Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te felengeded a kutyát az...

Piriiiii kérdése:

Te felengeded a kutyát az ágyadba, amiben alszol?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
60%
Szövegértés 1-es. Az utolsó bekezdésben leírtam, hogy a véleményemet teljesen függetlenül írtam az ágyba és házba engedéstől. Egy korábbi válaszomban meg már azt is leírtam, hogy én SEM engedem a kutyát az ágyamba. De mindegy.
2016. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%
A 66 %-os válaszoló kedvéért, mert említette, érdekes volna látni a nemet és a kort. Én a 9:16-os vizslás nő vagyok (a férjemre tett utalásokból nyilván egyértelmű volt a nemem, bár ki tudja), 40 éves, Budapestről a Börzsönyligetbe költözött "exvárosi". Mint az anonim alkoholistáknál. Jolánka vagyok, 40 éves és nem engedem fel az ágyamba a kutyám! :D
2016. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
8%
Kor és nem: 40-es nagyvárosi nő vagyok és nem engedem az ágyamba a kutyát.
2016. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
13%
Az a 66 majd lejjebb megy, ha megérkezik a zsűri is :) Nyilván nem minden nő alszik a kutyájával (sőt), de kétségtelenül felülreprezentáltak a női igenek ebben a kérdésben. Magam részéről próbálom elkerülni őket, mert ez számomra már kicsit túlmutat az egészséges kutyaszereteten. Kb. ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=CMOQgXFEk2o
2016. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
Jajjistenem! Ez a family guy részlet nagyon beteg. Vegyesen sírok és röhögök azóta is, nem is értem ezidáig hogy maradhatott ez ki. :D:D:D:D
2016. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
79%
Hát, a barátommal közösen neveljük a kutyát, és mivel teljesen ellentétes elképzeléseink vannak, így kiegyeztünk abban, hogy a kutya bent van velünk, a kanapén csak éjszakára fent lehet, (ha van leterítve neki valami)...de mikor néha volt alkalmam arra, hogy csak a kutya legyen bent velem, akkor szorosan mellém bújva aludt, és ez volt a világ legjobb pár napja:D:D de komolyan, nem a kutya, hanem én igényelném ezt a fajta alvást:) (meg a kutya is igazából:D, amilyen fázós, még a takarót is lehúzná rólam:D)
2016. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
16%
Érdekes dolgokat írsz utolsó! Minden nemű rosszindulat nélkül vallom, hogy arra a bizonyos fajta szoros fizikai kontaktra, mint egy ágyban alvás, puszihegyekölelés, a legtöbb esetben a gazdának van szüksége, nem a kutyának. Persze, kell, hogy ott legyen láb/kéz alatt, de egy kuytyus tökéletesen boldog ágybanalvás nélkül is, ha minden igénye ki van elégítve. Kaptam én már hideget-meleget, meg hogy egy vizsla az "kanapékutya" és mekkora surmó vagyok, ha ezt nem engedem, minek van vizslám. Tudnék mesélni. No kérem, jelentem, a kutyám, kertes ház ide-oda, alsó hangon is 3 órát sétál/per nap, úgy jár ki/be ahogy úri kedve tartja, túrázik rendszeresen, köszöni, rendben van úgy is, ha én, a boszorka az ágyamba nem enegedem fel. Agyam eldobom, milyen ostoba emberek vannak, mi köze a felelős kutyataratásnak ahhoz, hogy melyik kutya alszik ágyban, melyik nem?
2016. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
94%

Én is, én is, én is!

26 éves vagyok, nő, vidéken élek és fölengedem a kutyát az ágyba. Feltéve, hogy tiszta és feltéve, hogy akarja-e egyáltalán. Semmi kényszer, mert bár össze vagyunk nőve a kutyámmal, az egy ágyban alvásra semmi igénye nincsen. Néha reggel összebirkózunk és ennyi. Magától soha nem ugrik fel, csak engedélyre és engedélyt is csak akkor kér, mikor már ki akar robbantani az ágyból. Innen a birkózás :)

2016. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
0%

A kutyát az ágyba? Ez most komoly kérdés?


Persze, hogy felengedem :)

2016. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
49%

56.válaszoló vagyok. Igen, szükségen van erre a fizikai kontaktusra, de hidd el, a kutyám is igényli. Tudom, mikor mit igényel, mert ha nincs kedve velem lenni, akkor csak simán lemegy a nappaliba..de ha alvásidő van, akkor magától jön fel, és úgy bújik, olyan szorosan, hogy általában elgémberedek reggelre:D

Én is foglalkozok vele, úgy napi 4 órát, ha a párom szabadnapon van, akkor ő is 2 órát, szóval nincs elhanyagolva, de eléggé emberközpontú. Nem ő dönt, szépen elfogadja amit akarunk, nem kell kínlódni vele, ha azt mondom, hogy ne jöjjön be a szobába (mert pl. porszívózok, vagy felmosok), akkor megfekszik az ajtó előtt, stb. De az együtt alvásról nem mondana le:D

2016. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!