Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan próbáljam "leszoktatni"...

Hogyan próbáljam "leszoktatni" a barátnőmet arról, hogy a kutyájával csókolózik?

Figyelt kérdés
És a kutya nem csak a száját nyalogatja, hanem rendesen belenyal a szája belsejébe, meg néha kinyújtja a nyelvét a barátnőm, hogy azt nyalogassa. Olyan is volt hogy a kutya nyála belefojt a szájába. Ezek után már nem is szeretnék vele csókolózni mert szerintem undorító.

2016. márc. 5. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy ez zavar téged, és ne csinálja, legalábbis a jelenlétedben.
2016. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát én megmondanám, de ez habitus kérdése, hogy mindig legyen nála fogkefe és szájvíz, és mindig elküldeném fogat mosni ha van rá esély, hogy a kutya (vagy bármely másik kutya) hasonló helyzetben lehetett.

De lehet, hogy nem fogod tudni leszoktatni.

2016. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni leszoktatni. De simán közölheted vele,vagy változtat, vagy pá.
2016. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Pfújjj...azonnal kidobnám a csajt!
2016. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Napi kamu. Nincs egy barátod sem, akivel szombat este valami normális programot szervezhetnél?
2016. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Én igen nagy kutyabarát vagyok, és gyakorlatilag többet vagyok a kutyáimmal, mint bárki mással, de ez nekem is sok.

Sajnos itt nem csak magával a csókolózással van a probléma, mint fizikai ténnyel, hanem agyban is nagy a baj. Nagyon szeretem az állataimat, de az alapvető higiéniai elvárásokat betartom már csak magam miatt is. Ha a barátnőd erre nem képes, és nem gondol bele, akkor hogyan fog vezetni háztartást, mit csinál majd a gyerekével, ha nem jut el az agyáig, hogy ez nem természetes, és milyen veszélyes játék? Ezt kéne elmagyaráznod neki, és ha nem érti meg akkor fel is út le is út.

2016. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
azt tudja, hogy a kutya szívesen fogyaszt emberi és állati (pl macska) ürüléket? Persze mikor a gazdi nem látja.
2016. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Hát nem tudom, én azért azt erős túlzásnak érzem, hogy direkt kinyújtja a nyelvét, hogy azt nyalogassa a kutya... Én is szoktam "smárolni" a kutyámmal (= hagyom hogy megnyalja az orcám vagy az orrom hegyét), ja és hozzáteszem, hogy benti kutya, tehát nem a Buksikára kell gondolni, akit esznek a bolhák kint télen-nyáron, orvost sose látott, és jobb híjján moslékot és állati ürüléket eszik, mert a gazdinak jóvanazúgy kikötve. Szóval esetedben vagy a csaj szellemi fogyatékos, vagy te ferdítesz elég rendesen...


Mond neki, hogy ez téged zavar és amíg ott vagy addig ne csinálja, ha nem fogyatékos akkor fel tudja fogni, ha meg az akkor keress mást...


Egyébként lehetne vitatkozni arról, hogy mennyire guszta a kutyanyál, meg mennyire guszta az amikor a vizelésre használt nemi szervedet a barátnőd önfeledten szopogatja... és akkor az anális szexről még szó sem esett, meg cifrább dolgokról.


Ja és a csaj helyében (amennyiben nem fogyatékos) ha mondjuk valamilyen úton-módon rájönnék, hogy ilyen kiszínezett marhaságokat írsz rólam és ilyen véleménnyel vagy, akkor én magam tennélek ki mint macskát ***ni...

2016. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell leszoktatni. Meg kell kérni, meg kell beszélni, és megoldást találni. A barátnő nem egy olyan cucc, amit nevelni kell; az a kutya, meg majd a közös gyerek lesz.
2016. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jutifalattal próbáltad már? :D
2016. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!